۰

یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB

Side by Side refrigerator X267 Insta view LG smoky color model GCX.267PHB

۹۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۷/۱
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : یخچال ال جی
  • برند کالا : LG
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
دودی
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB  

همانطور که می دانید شرکت ال جی یکی از معروف ترین شرکت های جهان است که مطمئنا نوای آن به گوشتان خورده است. دلیل معروفیت این کمپانی با کیفیت بودن و اورجینال بودن آن است. یکی از این محصولات فوق العاده ی آن یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB است که با فناوری ها و تکنولوژی ها برتر دنیا طراحی شده است. این یخچال دارای موتور قدرتمند اینورتر خطی است که کارایی بسیار فوق العاده ای را ارائه می دهد. با داشتن فیلتر های ک هوا را تصفیه می کنند و هوایی خنک و پاکیزه را در کل یخچال و فریزر به گردش در می آورند. همچنین این یخچال ساید بای ساید GCX.267PHB ال جی از رده انرژی A+ بهره می برد که در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و بسیار اقتصادی به نظر می رسد. این یخچال از طراحی جدید و نوآورانه ای بهره می برد که به اینستاویو معروف شده و در بین کاربران نیز محبوب است. نیز دارای فضایی زیادی برای نگه دارای مواد غذایی در کشو و طبقات است. در ادامه ی مطلب به بررسی بیشتر یخچال یاسد بای ساید GCX.267PHB ال جی رنگ دودی آن می پردازیم.  

 

 

طراحی Door-in-Door اینستاویو یخچال GCX.267PHB ال جی  

این یخچال GCX.267PHB  ال جی دارای طراحی بسیار زیبا و خلاقانه ای است و در آشپزخانه خود را به بهترین شکل جلوه می دهد. یخچال InstaView Door-in-Door panel دارای یک صفحه شیشه ای آینه ای براق است که با دو ضربه سریع روشن می شود ، به شما امکان می دهد داخل محفظه دسترسی آسان را ببینید بدون اینکه هرگز در را باز کنید ، اتلاف هوای سرد را کاهش می دهد تا به طراوت نگه داشتن غذا کمک کند. همچنین پنجره شفاف ابتکاری در InstaView Door-in-Door you شما را قادر می سازد با دو ضربه ساده ، بدون باز شدن درب ، مواردی را که در داخل آنها ذخیره شده است ، بررسی کنید. یافتن و دسترسی به موارد دلخواه آسان است. از آنجا که LG InstaView Door-in-Door ™ به شما امکان می دهد بدون باز شدن درب داخل را ببینید ، می توانید اتلاف هوای سرد را کاهش دهید. داخل را ببینید بدون اینکه خونسردی خود را از دست بدهید. در این یخچال ساید بای ساید ال جی مدل GCX.267PHB براساس آزمایش Intertek از یخچال های ال جی ، با توجه به روش آزمایش داخلی LG ، اندازه گیری درصد کاهش در نرخ ارز هوا هنگام باز کردن Door-in-Door ™ در مقایسه با درب یخچال به مدت 10 ثانیه. نتایج ممکن است با توجه به مدل و مدت زمان باز شدن درب متفاوت باشد. نیز تکامل Door-in-Door with با InstaView Door-in-Door ادامه می یابد. با InstaView Door-in-Door you ، برای دیدن داخل نیازی به باز کردن ندارید. حالا ، به راحتی دو بار روی شیشه بزنید تا محتوای داخل آن را مشاهده کرد. همچنین SpacePlus یخ ساز باریک نصب شده درب فضای ذخیره سازی بیشتری را در قسمت فریزر فراهم می کند. فضای بهینه برای وسایل کوچکتر مانند غذاهای آماده و پنیر در دمای مناسب در این یخچال وجود دارد که بسیار عالی است و می توان مقدرای از مواد غذایی ود را با طول عمر بیشتر در این یخچال نگه دری کرد بدون اینکه بوی و عطر آن از بین برود. 

 

 

فناوری های یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB  

در یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB با یک سوئیچ ساده ، FRESHBalancer vegetables با تنظیم میزان رطوبت مناسب ، سبزیجات و میوه های شما را به ترتیب در شرایط مطلوب خود نگه می دارد. فناوری Moist Balance Crisper cover یک پوشش جعبه ای با طرح مشبک ابتکاری است که رطوبت را در سطح مطلوب حفظ می کند. همچنین در این یخچال ساید بای ساید ال جی فیلتر تصفیه هوای 99.999٪ وجود دارد که هوای تازه را در کل یخچال و فریزر به گردش در می آورد. این فیلتر هوای هوشمند نه تنها می تواند 99.999٪ باکتری ها را از بین ببرد بلکه بوی بد یخچال را نیز به حداقل می رساند. علاوه بر این ، می توانید مواد غذایی خود را در شرایط تمیز تر تازه نگه دارید. یخچال‌ های ساید بای ساید: یکی از محبوب‌ترین سبک‌ های ما، این یخچال‌ ها دارای جدیدترین فناوری خنک‌ کننده و تازگی ال‌ جی، فضای ذخیره‌ سازی راحت در سرتاسر و ظاهری هستند که هر آشپزخانه‌ ای را بهبود می‌ بخشد. به علاوه، می توانید کل موجودی مواد غذایی خود را در یک نگاه ببینید.  

 

 

فناوری هوشمند ThinQ در یخچال ساید بای ساید اینستاویو X267 ال جی   

همانطور که گفتیم این یخچال ساید بای ساید ال جی دارای فناوری های زیادی است تا بهترین عملکرد را برای شما داشته باشد. با LG Smart ThinQ می توانید یخچال خود را توسط تلفن هوشمند خود کنترل و تشخیص دهید حتی وقتی در خانه نیستید. به راحتی دمای یخچال را تنظیم کنید ، HygieneFRESH + را کنترل کنید و با لمس ساده تلفن هوشمند خود یخچال خود را تشخیص دهید. برنامه LG ThinQ™ سازگار است. برو جلو. اگر می خواهید پرسه بزنید! فقط برنامه را دانلود کنید و با یخچال هوشمند LG ThinQ™ شما کار می کند تا به شما امکان ایجاد لیست خرید و اشتراک گذاری آن و حتی آپلود عکس ها را بین تلفن هوشمند و یخچال خود بدهد. مطمئن نیستید که شیرتان کم شده است؟ اکنون می توانید داخل یخچال خود را ببینید، از جمله آنچه در در است، حتی زمانی که در حال حرکت هستید. همچنین می توانید دمای یخچال و فریزر خود را بررسی و تنظیم کنید و از شرایط بهینه در هر زمان اطمینان حاصل کنید. یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB دارای سیستم SmartDiagnosis™. اگر یخچال شما با مشکلی مواجه شد، فناوری هوشمند ما به شما کمک می‌کند تا به سرعت آن را حل کنید، حتی زمانی که در خانه نیستید. ویژگی Smart Diagnosis™ در یخچال شما به نمایندگان مرکز تماس ال‌جی اجازه می‌دهد مشکل را از طریق تلفن تشخیص دهند. همچنین می‌توانید برنامه Smart Diagnosis™ را دانلود کنید و سیگنال‌های یخچال را ضبط و تجزیه و تحلیل می‌کند و در صورت نیاز به شما بازخورد سریع درباره گزینه‌های تعمیر می‌دهد.  

 

 

صرفه جویی در انرژی با کمپرسور خطی اینورتر در یخچال اینستاویو ال جی  

کمپرسور خطی اینورتر ال جی انقلابی در هسته یخچال ایجاد کرده است و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی تا 32٪ ، دوام بالا و کنترل بهینه دما می شود تا غذاها را با طراوت تری نگه دارد. همچنین در این یخچال 32٪ صرفه جویی در انرژی را دارد که بسیار اقتصادی و به صرفه است. یخچال ساید بای ساید X267 ال جی میزان مصرف انرژی همیشه برای مشتریانی که یخچال خریداری می کنند مهم است. کمپرسور خطی اینورتر خود ال جی با انطباق با مکانیزم مهندسی کارایی ، انرژی بیشتری را ذخیره می کند.  

 

 

جمع بندی و دیگر ویژگی های یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB 

به لطف پنل InstaView Door-in-Door™، نیازی به باز کردن درب ندارید تا ببینید داخل آن چیست. فقط دو بار ضربه بزنید و روشن می شود و شفاف می شود تا بتوانید داخل یخچال را ببینید. نه تنها می‌توانید به سرعت متوجه شوید که چه چیزی کم شده‌اید، بلکه می‌توانید بدون از دست دادن هوای سرد یخچال این کار را انجام دهید و به تازگی مواد غذایی کمک کنید. این یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB هوشمند با سه فناوری مختلف بسته بندی شده است تا یخچال شما را به طور یکنواخت خنک نگه دارد. NatureFRESH و LINEARCooling هر دو به حفظ دمای ثابت کمک می کنند، در حالی که DoorCooling+™ تضمین می کند که کل محفظه - از جمله نزدیک در - خنک نگه داشته می شود. بنابراین مهم نیست که چه چیزی را ذخیره می کنید یا در کجای یخچال قرار می دهید، برای مدت بیشتری در بهترین حالت خود باقی می ماند. این محصول با آمازون الکسا سازگار است، به این شرط که شما یک بلندگوی موجود با الکسا را فعال کنید. کافی است اپلیکیشن الکسا را روی گوشی هوشمند یا تبلت خود باز کنید و می توانید این محصول را به آن متصل کنید. سپس، شما قادر خواهید بود آن را فقط با قدرت صدای خود کنترل کنید. این یخچال ساید بای ساید X267 اینستاویو ال جی  رنگ دودی  مدل GCX.267PHB به شما این امکان را می دهد تا مواد غذایی مورد علاقه خود را ذخیره کنید. با ظرفیت 668 لیتری خود، حدود 33 کیسه خرید غذا را در خود جای می دهد. بنابراین می‌توانید تمام ملزومات هفتگی و مقدار زیادی خوراکی و نوشیدنی را تهیه کنید. این یخچال فریزر ال جی با کمپرسور خطی اینورتر در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. این موتور برای خنک نگه داشتن غذای شما بی صدا و کارآمد عمل می کند و از آنجایی که دوام بیشتری نیز دارد، موتور دارای 10 سال گارانتی است. بنابراین می توانید مطمئن باشید که برای مدت طولانی تری در بهترین حالت خود کار خواهد کرد. هر جا که هستید کنترل خود را حفظ کنید با فناوری SmartThinQ، یخچال فریزر خود را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید. برنامه را دانلود کنید و می‌توانید تنظیمات دما را تغییر دهید یا وقتی در حال حرکت هستید، موارد را به سرعت ثابت کنید. بنابراین شما می توانید همیشه در هر کجا که هستید، غذای خود را کنترل کنید. 

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
GCX.267PHB
شرکت سازنده :
ال جی
کشور تولید کننده :
کره
رنگ :
دودی
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
ساید بای ساید
تعداد درب :
5
وزن :
132 کیلوگرم
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
2
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب :
راست و چپ
لامپ یخچال :
LED
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
4
تعداد طبقات درب :
2
تعداد کشو :
2
جهت باز شدن درب فریزر :
چپ و راست
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
امکانات ویژه یخچال
نوع یخ ساز :
اتوماتیک
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
گنجایش و ابعاد یخچال
ظرفیت یخچال :
422 لیتر
ظرفیت فریزر :
246 لیتر
ظرفیت کل (لیتر) :
668 لیتر
ارتفاع (mm) :
172 سانتیمتر
عمق (mm) :
62 سانتیمتر
عرض (پهنا) (mm) :
90 سانتیمتر
مصرف انرژی یخچال
برچسب مصرف انرژی :
+A
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha