۰

ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R

Soundbar 400 watt Sony 5.1 channel HT-S20R

۸/۴۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۲/۲/۲۸
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : سیستم صوتی سونی
  • برند کالا : SONY
خصوصیات محصول
برند
SONY (سونی)
مدل دستگاه
HT-S20R
توان صوتی
400 وات
USB
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R

با ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله برای لحظات فراموش نشدنی فیلم - بهترین صندلی خانه را بگیرید. نوار صدا، ساب ووفر و بلندگوهای عقب صدای فراگیر معتبری ایجاد می‌ کنند ، در حالی که خروجی برق 400 وات و فناوری Dolby® Digital به شما کمک می‌ کند تا در قلب همه فیلم‌ های مورد علاقه‌ تان قرار بگیرید. با 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی ، به فیلم‌ ها موسیقی متنی که شایسته آن است بدهید. بلندگوهای عقب و یک ساب ووفر خارجی با نوار صوتی 3 کاناله برای ارائه صدایی پویا و سینمایی کار می کنند. دکمه ای برای هر صدا - برای هر چیزی که در حال تماشا یا گوش دادن به آن هستید ، یکی را انتخاب کنید که مناسب است. حالت‌ های خودکار ، استاندارد ، سینما ، موسیقی ، شب و صدا را انتخاب کنید و از کنترل صدای ساب ووفر برای تنظیم دقیق تجربه تماشای خود استفاده کنید. در اطراف خود احساس کنید و بشنوید ، زیرا صدا از پشت سر شما عبور می‌ کند و شما را به تجربه فیلم می‌ کشاند. کنید خودتان را در قلب کار قرار دهید. با 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی ، شما نه تنها فیلم تماشا می کنید ، بلکه آنها را زندگی می کنید و تنفس می کنید. HT-S20R یک ساندبار 5.1ch مقرون به صرفه و در عین حال قدرتمند است که یک تجربه سینمایی فراموش نشدنی را در طراحی شیک ارائه می دهد. پنج بلندگو و یک ساب ووفر با هم کار می کنند تا توان خروجی عظیم 400 وات را ارائه دهند و با فناوری Dolby Digital می توانید از صدای فراگیر چشمگیر و با کیفیت بالا لذت ببرید. تجربه گوش دادن خود را با حالت‌های مختلف صدا سفارشی کنید، از سینما، صدا، شب و موارد دیگر انتخاب کنید و به شما امکان می‌دهد تجربه تماشای خود را به خوبی تنظیم کنید. به‌علاوه، با اتصال بلوتوث به‌طور یکپارچه موسیقی را به‌صورت بی‌سیم از تلفن هوشمند خود پخش کنید. دو بلندگوی عقب و یک ساب ووفر خارجی با نوار صوتی 3 کاناله برای ارائه صدایی پویا، فراگیر و سینمایی و توان خروجی کل 400 وات به هر صحنه فیلم کمک می‌کند. تنظیمات عالی را انتخاب کنید: یک دکمه برای هر صدا - حالتی را انتخاب کنید که برای هر چیزی که در حال تماشا یا گوش دادن به آن هستید ، از جمله خودکار ، استاندارد، سینما و موسیقی، مناسب است. همچنین می توانید حالت های شب و صدا را انتخاب کنید و از کنترل ساب ووفر برای تنظیم دقیق تجربه تماشای خود استفاده کنید.

 لحظات فراموش نشدنی فیلم با سندبار سونی مدل HT-S20R

بهترین صندلی را در خانه بگیرید. نوار صدا ، ساب ووفر و بلندگوهای عقب صدای فراگیر معتبری ایجاد می کنند ، در حالی که خروجی برق 400 وات و فناوری Dolby® Digital به شما کمک می کند تا در قلب همه فیلم های مورد علاقه خود قرار بگیرید. مجموع توان خروجی 400 وات به هر فیلم صدای هیجان انگیزی را می دهد که شایسته آن است. مجموع توان خروجی 400 وات به زنده کردن هر صحنه فیلم کمک می کند. با Dolby® Digital از صدای فراگیر با کیفیت بالا از 5.1 کانال صوتی مجزا لذت ببرید.

صدای فراگیر واقعی 5.1ch ساندبار 400 وات سونی

پنج بلندگو و یک ساب ووفر با هم کار می کنند تا صدایی بزرگ و با فرکانس کامل ارائه کنند. ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R توان خروجی کل 400 وات توان خروجی کل 400 وات به زنده کردن هر صحنه فیلم کمک می کند. فناوری Dolby® Digital با Dolby® Digital از صدای فراگیر چشمگیر و با کیفیت بالا از 5.1 کانال صوتی مجزا لذت ببرید. با 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی، موسیقی متن فیلم را که شایسته آن است، ارائه دهید. بلندگوهای عقب و یک ساب ووفر خارجی با نوار صوتی 3 کاناله برای ارائه صدایی پویا و سینمایی کار می کنند.

صدای فراگیر واقعی 5.1 کاناله را تجربه

کنید با 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی ، به فیلم ها موسیقی متنی که شایسته آن است بدهید. بلندگوهای عقب و یک ساب ووفر خارجی با نوار صوتی 3 کاناله برای ارائه صدایی پویا و سینمایی کار می کنند. با 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی، موسیقی متن فیلم را که شایسته آن است، ارائه دهید. بلندگوهای عقب و یک ساب ووفر خارجی با نوار صوتی 3 کاناله کار می کنند تا صدایی پویا، فراگیر و سینمایی ارائه دهند. HT-S20R تقریباً آماده خروج مستقیم از جعبه است. به سادگی آن را وصل کنید، بلندگوهای عقب و ساب ووفر خارجی خود را سیم کشی کنید و از 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی لذت ببرید.

 

مشاهده مدل های دیگر ساندبارسونی

ساندبار سونی HT-S700RF

ساندبارسونی HT_S500RF

 

تنظیم عالی با ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R

برای هر صدا انتخاب کنید – دکمه ای را انتخاب کنید که برای هر چیزی که در حال تماشا یا گوش دادن به آن هستید مناسب است. از حالت‌ های خودکار ، استاندارد ، سینما ، موسیقی ، شب و صدا انتخاب کنید و از کنترل صدا ساب ووفر برای تنظیم دقیق تجربه تماشای خود استفاده کنید. دکمه ای برای هر صدا — حالتی را انتخاب کنید که برای هر چیزی که در حال تماشا یا گوش دادن به آن هستید، از جمله خودکار، استاندارد، سینما و موسیقی، مناسب است. همچنین می توانید حالت های شب و صدا را انتخاب کنید و از کنترل ساب ووفر برای تنظیم دقیق تجربه تماشای خود استفاده کنید. 

نصب در چند ثانیه با ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R

ساندبار 400 وات سونی 5.1 کاناله مدل HT-S20R تقریباً آماده خروج مستقیم از جعبه است. به سادگی آن را وصل کنید ، بلندگوی نوار اصلی و بلندگوهای عقب خود را از طریق اتصالات رنگی وصل کنید ، ساب ووفر سیمی و بلندگوهای عقب خود را قرار دهید و از 5.1 کانال صدای فراگیر واقعی لذت ببرید.  با Dolby Digital از صدای فراگیر و با کیفیت بالا از 5.1 کانال صوتی مجزا لذت ببرید. همه چیز در مورد فیلم و تلویزیون نیست - شما به راحتی می توانید موسیقی مورد علاقه خود را از طریق نوار صوتی خود نیز پخش کنید. از اتصال بلوتوث برای پخش بی سیم موسیقی از گوشی هوشمند خود استفاده کنید. از پورت USB برای وصل و پخش موسیقی از حافظه جانبی به راحتی استفاده کنید. HDMI ARC به شما امکان می دهد با یک کابل به تلویزیون های سازگار متصل شوید و درهم ریختگی کابل ها را کاهش دهید. تلویزیون با HDMI ARC سازگار نیست؟ هنگامی که به ورودی نوری متصل می شوید، از صدای با کیفیت بالا برای فیلم ها و موارد دیگر لذت ببرید. اگر HDMI ARC و ورودی نوری گزینه ای نیستند، کافی است تلویزیون خود را با استفاده از ورودی آنالوگ وصل کنید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کامل
برند
SONY (سونی)
مدل دستگاه
HT-S20R
نوع دستگاه
ساب ووفر
توان صوتی
400 وات
محدوده ی توان صوتی
400 وات
ورودی
دیسک
USB
قابلیت ظبط
ورودی میکروفون
HDMI
ریموت کنترل
Dolby digital
اتصالات
با سیم و بی سیم
مشخصات اسپیکر
Auto Sound, Cinema, MUSIC, Standard
وزن
6.9 کیلوگرم
ابعاد
192x387x342 میلی متر
متعلقات داخل جعبه
اسپیکر اصلی و ساب ووفر | باتری | دفترچه راهنما | ریموت کنترل | ساندبار
بلوتوث
رنگ
مشکی
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha