۰

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA

Uneva 24000 Ultra T3 hot and cold air conditioner UN-MS24 ULTRA

۲۸/۴۰۰/۰۰۰ تومان
 • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۱۳
 • وضعیت : فروش فعال
 • گارانتی :
 • گروه کالا : کولرگازی یونیوا
 • برند کالا : یونیوا
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
UN-MS24 ULTRA
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA :

کولر گازی ها در انواع مختلفی تولید و روانه ی بازار شده اند. مدل های مختلف با برندهای محبوب اندکی کار انتخاب نهایی را سخت تر می کنند. کولر گازی در مقایسه با دیگر کولر ها استفاده و طرفداران بیشتری دارد. برای انتخاب کولر برای چند نکته ی بسیار مهم را به خوبی در نظر گرفت. قبل از هر چیزی کاربر باید نوع منطقه ی آب و هوایی خود را در نظر داشته باشد. زیرا کولرها دارای نوع عملکرد منطقه آب و هوایی هستند. پس در این راستا باید حتما کولر گازی را با آب و هوای سازگار انتخاب کنید. از دیگر نکات متراژ و اندازه ی محیط بوده که باید در کنار آن ظرفیت کولر را هم مورد توجه قرار داد. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA یکی از مدل های جدید و محبوب است. 

این کولر برای منطقه هایی با آب و هوای T3 مناسب می باشد. ظرفیت 24000 آن نیز امکان استفاده را برای محیط ها با متراژ بزرگ را فراهم می سازند. موتور این دستگاه از نوع روتاری تهیه شده که برای کار سرما و گرما منحصر به فرد عمل می کند. همچنین طول عمر و کارایی چندین ساله را به همراه خواهد داشت. طراحی و ساختار بدنه از دیگر ویژگی های مورد توجه بوده که اهمیت ویژه ای دارد. کولر گازی یونیوا ساختار استاندارد و در کنار آن زیبایی دارد. برند یونیوا این مدل کولر را همراه با فناوری و تکنولوژی های روز تهیه کرده است. در نتیجه کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA بدون نقص و کامل به شمار می رود. جهت اطلاع بیشتر و بررسی دیگر مشخصات موجود با ما در ادامه همراهی کنید.

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA

 

طراحی ظاهری و ساختار بدنه ی کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA چگونه می باشد ؟

ساختار محصولات همیشه اولین ویژگی هستند که جلب توجه خواهند کرد. زیرا بدنه ی لوازم استفاده، حمل و نقل، نصب، دکور محیط را تحت تاثیر قرار می دهند. کاربران و حتی سازنده ها به ساختار و طراحی ظاهری محصولات اهمیت جداگانه ای می دهند. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA زیبا جلوه می کند. این کولر از دو بدنه ی جداگانه با طراحی مخصوص به خود برخوردار است. پنل داخلی و پنل خارجی که هر یک مشخصات مربوط به خود را هم دارند. پنل داخلی بدنه ای به شکل مستطیل دارد. این بدنه با اندازه ی جمع و جور خود امکان استفاده ای راحت و نصب بدون دغدغه را فراهم می سازد.

 رنگ بدنه به صورت یک دست از سفید تهیه شده است. این رنگ با انواع دکور و محیط ها تناسب بالایی ایجاد می کند. جنس بدنه از پلاستیک فشرده بوده که در برابر آسیب ها مقاومت بی نظیری انجام می دهد. این جنس حتی در مقابل خط و خش هم به خوبی استحکام نشان می دهد. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA یک صفحه نمایش دیجیتالی دارد. این صفحه عملکرد، دما، تنظیمات وارد شده را نمایش می دهد و فرد را مطلع می سازد. در قسمت زیرین بدنه پره هایی وجود دارد که هوا را از کولر به داخل محیط خارج می سازند. وزن و اندازه ی کلی پنل داخلی فوق العاده بوده و می تواند حمل و استفاده ای بسیار راحت را ایجاد نماید.

 

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA

 

 

مشاهده سایزهای دیگر

کولرگازی 36000 یونیوا اولترا

کوارگازی 30000 یونیوااولترا

کولرگازی 12000 یونیوا اولترا

 

 

توضیحی درباره ی پنل خارجی کولر گازی یونیوا سرد و گرم UN-MS24 ULTRA :

همانطور که قبلا ذکر کردیم کولر گازی یونیوا از دو پنل داخلی و خارجی تهیه شده است. این دو بدنه طراحی، کارایی و وظیفه ای جداگانه از یکدیگر دارند. پنل خارجی حالتی مربعی شکل دارد که نصب و راه اندازی را راحت می کند. همچنین جایگذاری در محیط آسان بوده و فضای زیادی را از محیط نمی گیرد. رنگ بدنه ی پنل خارجی هم از سفید تهیه شده است. اما جنس بدنه کاملا از استیل می باشد. جنس بدنه ی پنل خارجی در برابر رطوبت و همه ی شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و دچار زنگ نخواهد شد. موتور کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA در پنل خارجی جایگذاری شده است. پس زمان استفاده هیچ سر و صدایی وارد محیط نخواهد شد. 

 

 

نوع موتور کولر گازی یونیوا UN-MS24 و عملکرد و نحوه ی کاری آن :

نوع عملکرد کولر گازی ها جزو مزیت های قابل توجه و ارزشمند به شمار می رود. حتی سازنده ها زمان تولید به نوع عملکرد توجه بیشتری نشان می دهند. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA دارای موتور روتاری می باشد. این موتور دوام و کیفیت فوق العاده ای داشته و می تواند رضایت را در عملکرد جذب کند. یکی از ویژگی موتور روتاری عملکرد در دو شرایط سرما و گرما به شمار می رود. پس جدا از فصل های گرم می توان در فصل های سرد جهت گرم کردن محیط از این وسیله بهره برد. 

دوام و طول عمر چندین ساله از دیگر قابلیت های ارزشمند موجود می باشد. کاربر می تواند از این کولر حتی در مواقع استراحت هم استفاده نماید. زیرا با صدایی ناچیز کار خنک کردن را انجام می دهد. موتور روتاری در صرفه جویی برق هم منحصر به فرد عمل می کند. معمولا کولر گازی برق بالایی را مصرف می کند اما روتاری روش بهینه ای دارد. رتبه انرژی A از طرف دیگر به صرف انرژی کم تر و بهینه تری کمک می کند. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA بسیار عالی کار سرد یا گرم کردن محیط را انجام می دهد.

 

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA

گاز مبرد R410a کولر گازی یونیوا UN-MS24 ULTRA و مشخصات دیگر موجود :

محصولاتی که مستقیما مورد استفاده ی کاربران قرار می گیرند باید تکمیل و بدون نقص واقع شوند. کولر گازی ها از جدول مشخصات عالی و بدون نقص برخوردار هستند. کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA از طریق فناوری های خود می تواند رضایت بخش کار کند. گاز مصرفی این محصول از نوع R410a بوده که سالم ترین و کم هزینه ترین نوع می باشد. این گاز با سرعت بیشتری می تواند به سمت لوله ها هدایت شود و باد را وارد محیط کند. 

یکی از نکات مهم این است که گاز نام برده باعث‌ خراب یا فرسوده شدن لوله ها نمی شوند. همچنین با قیمت مناسب و به صرفه ای قابل شارژ مجدد می باشد. ظرفیت کولر گازی یونیوا 24000 بوده که برای محیط هایی که متراژ بزرگی دارند بسیار مناسب می باشد. کل صدایی که زمان کار از این دستگاه خارج می شود تنها 38 دسی بل می باشد. از این مدل کولر برای منطقه هایی که هوای گرم و شرجی دارند می توان استفاده کرد. 

نقد و بررسی دیگر فناوری و قابلیت های موجود در کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA :

 

 

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA :

دارای فیلتر شد باکتری می باشد. این فیلتر می تواند ذرات، میکروب موجود را از بین ببرد. با از بین بردن ترشحات و جلوگیری از بروز آن این فیلتر باکتری ها را از بین می برد. باد خارج شده از این کولر گازی از چهار جهت وارد محیط می شود. لوله و کابل های مسی از دیگر قابلیت های ارزشمند موجود در این محصول می باشد. کولر گازی یونیوا از رادیات نوع طلایی بهره برده است. این رادیات لایه هایی مس و آلومینیوم داشته که دوام و عمر قابل توجهی را به وجود می آورد. ریموت کنترل همراه از طرف دیگر استفاده را از راه دور فراهم می کند.

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA

 

 

 

 

 

جمع بندی کلی مزایای موجود در کولر گازی یونیوا

 • عملکرد کولر گازی : سرما و گرما
 • منطقه اب و هوایی T3
 • ظرفیت 24000
 • طراحی زیبا و استاندارد
 • دوام و قدرت بالا
 • موتور روتاری
 • مجموع صدا 38 دسی بل
 • قدرت پخش باد در 4 جهت
 • فیلتر ضد باکتری
 • هوای سالم و تازه

 

 

سخن پایان :

کولر گازی یونیوا 24000 اولترا T3 سرد و گرم UN-MS24 ULTRA یکی از مدل های پر طرفدار در سال جدید می باشد. این دستگاه با قدرت خنک کنندگی سریع خود می تواند محیط را فورا خنک سازد. هوای سالم و تازه از دیگر ارزش های موجود به حساب می آید. برای خرید این کولر با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید.

 جهت دریافت قیمت به روز کولرگازی یونیوا به صفحه لیست قیمت کولرگازی مراجعه کنید.

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
UN-MS24 ULTRA
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرما و گرما
موقعیت نصب
T3 مناطق گرم و حاره ای
آب و هوای سازگار
T3
قدرت پرتاب باد
از چهار جهت
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
بله
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
24000
گاز مبرد
R410a
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha