۰

کولرگازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR

Univa 24000 polar tropical air conditioner model UN-AS24 POLAR

۲۶/۶۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۴/۱۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی یونیوا
  • برند کالا : یونیوا
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
UN-AS24 POLAR
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R410a
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

قیمت و بررسی مشخصات فنی کولر گازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال T3 مدل UN-AS24 POLAR :

استفاده از محصولات خانگی اکنون از مهم ترین اقدامات کاربران به شمار می رود. فرد برای انجام دادن جزئی ترین کار خود حتما از کالای مربوطه استفاده می برد. شرکت های تولید کننده با فعالیت رفاه و امکانات زیادی را میسر کرده اند. از زمانی که شرکت ها تاسیس شده اند بروزترین محصولات در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. عملکرد این وسیله ها به گونه ای است که به فرد در رفاه بیشتر کمک می کند. بعضی از لوازم را باید حتما تهیه کرد و بودجه ای را برای آن در نظر گرفت. زیرا این کالاها در طول روز بارها مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه با انتخاب و خرید بهترین خا می توانید رضایت کامل را کسب کنید. 

زمانی که هوای محیط گرم می شود کاربران فورا از محصولات سرمازا استفاده می کنند. زیرا برای خنک کردن محیط و اطراف به چنین وسیله هایی نیازمند هستیم. برعکس در فصل های سرد هم باید برای گرم کردن محیط از محصولات گرمازا استفاده کرد. در سال های گذشته به این منظور فرد برای هر یک از استفاده کالاهای جداگانه را خریداری می کرد. اینگونه هزینه های قابل توجهی را به ارمغان می آورد. اما اکنون تنها با خرید کولر گازی به راحتی عمده ترین نیاز خود را برطرف می سازند. زیرا بیشتر کولر گازی ها در عملکردهای سرمایشی و گرمایشی تولید شده اند. در این راستا برای هر نوع استفاده ای و برای هر فصل فوق العاده هستند. امروزه کولر گازی با استقبال بی نظیر کاربران رو به رو است و محبوبیت زیادی دارد.

 پس شرکت های تولید کننده هر یک از مدل های بروز با کارایی جدید رونمایی کرده اند. اما برخی از شرکت ها آوازه ای بیشتر نسبت به سایر دارند. برای نمونه می توان به یونیوا اشاره کرد. این تولید کننده ی منحصر به فرد مدل های عالی از کولر گازی را رونمایی کرده است. کولر گازی 24000 یونیوا پلار تروپیکال T3 مدل UN-AS24 POLAR از نمونه های منحصر به فرد می باشد. این محصول با مشخصات فنی عالی خود توانسته تا جایگاه ویژه ای را پیدا کند. قدرت و عملکرد آن بدون شک رضایت مصرف کننده را دربر دارد. از این مدل برای محیط هایی که بزرگ هستند می توانید استفاده کنید. چرا که ظرفیت 24000 بالا بوده و بازدهی عالی را به دنبال خواهد داشت. 

کمپرسور روتاری از طرف دیگر در مصرف برق، انرژی، صداها صرفه جویی زیادی انجام می دهد. طراحی ظاهری و ساختار بدنه هم یا استانداردهای لازمه تولید شده است. در مجموع می توان گفت روند زندگی اکنون در مقایسه با گذشته تفاپت زیادی دارد. با خرید از فروشگاه های اینترنتی می توان در زمان، انرژی و هزینه های اضافی خود صرفه جویی کرد. فروشگاه اینترنتی یاسان کالا بیش از 10 سال سابقه ی فروش لوازم خانگی دارد. یاسان کالا تنها محصولات اصلی و برند را با قیمت های مناسب به فروش می رساند. کارشناسان مجرب در ادامه ی این مقاله کولر گازی یونیوا پلار T3 مدل UN-AS24 POLAR را کامل بررسی می کنند. جهت کسب اطلاع و آشنایی بیشتر با ما در ادامه همراهی کنید. 

کولرگازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR

نگاهی به طراحی ظاهری و شکل بدنه ی کولر گازی یونیوا تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR :

محصولات خانگی تشکیل شده از فناوری و قابلیت های مختلف می باشد. هر یک از این قابلیت ها می توانند در ارزش اصلی کاری محصول بیشترین تاثیر را ایجاد کند. اما طراحی ظاهری و شکل بدنه نسبت به دیگر ویژگی ها ارزش بیشتری دارد. مجموعا دکوراسیون محیط از محصولاتی که خریداری می شوند تشکیل می شوند. از این رو همه حین انتخاب سعی در خرید زیباترین ها را دارند. کولر گازی یونیوا تروپیکال T3 مدل UN-AS24 POLAR دارای بدنه ای زیبا و شیک می باشد. این مدل هم مانند سایر از دو پنل با عنوان های پنل داخلی و خارجی تشکیل شده است. این دو پنل جدا از هم نصب می شوند اما برای یک هدف کار خود را انجام می دهند. 

پنل داخلی همانطور که از نامش پیداست باید داخل محیط نصب و راه اندازی شود. زمانی که بر روی دیوار نصب می شود می تواند تغییرات زیادی را در محیط به ارمغان بیاورد. رنگ بدنه ی این کالا را یک دست از سفید عامه پسند تهیه کرده اند. رنگ سفید اصلی، عامه پسند و کاملا محبوب بوده و در بیشتر لوازم مشاهده می شود. جنس بدنه از پلاستیک نوع ABS تهیه کرده اند. این نوع پلاستیک در برابر ضربه، برخورد و آسیب ها به خوبی استحکام خود را نشان می دهد. صفحه نمایش بر روی بدنه می تواند اطلاعات کافی را در اختیار کاربر قرار دهد. 

مثلا میزان دما، نوع عملکرد و تنظیمات وارد شده را نمایش می دهد. پنل خارجی از دیگر اجزای این کولر گازی می باشد. پنل خارجی موتور را در خود جای داده پس باید در محیطی که هوای آزاد دارد واقع شود. با جریان هوا از رسیدن آسیب و گرم شدن موتور جلوگیری می شود. جنس این پنل از فولاد ضد زنگ ساخته اند. این نوع فولاد در مقابل انواع شرایط آب و هوایی به خوبی استحکام خود را نشان می دهد. کولر گازی 24000 یونیوا از نظر طراحی و ساختار بدون نقص می باشد. 

کولرگازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR

کمپرسور روتاری و عملکرد فوق العاده آن در کولر گازی یونیوا پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR :

موتور از قطعات اصلی و بسیار حساس موجود در محصولات به شمار می رود. موتور موجود می تواند در جوانب مختلفی مهم ترین تاثیرات را به وجود بیاورد. با توجه به این موضوع شرکت های تولید کننده حتما به نوع موتور محصولات خود توجه ویژه ای نشان می دهند. اگر موتور با کیفیت و اصلی باشد در این حالت ارزش محصول هم چند برابر خواهد بود. کولر گازی یونیوا پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR از کمپرسور روتاری برخوردار است. کمپرسور روتاری در بیشتر مدل های تازه تولید شده مشاهده می شود. 

این موتور می تواند برق را با شیوه ای کاملا به صرفه و مناسب استفاده کند. همچنین انرژی را با رده A استفاده کرده که بسیار عالی می باشد. سطح صدای کولر به واسطه کمپرسور روتاری ناچیز است. از این رو زمان خواب و استراحت هم می توان از کولر نهایت استفاده را بدون مزاحمت صوتی برد. کولر گازی یونیوا در دو زمینه گرمایشی و سرمایشی کار خود را انجام می دهد. ظرفیت 24000 نیز باعث شده تا برای محیط هایی که بزرگ هستند عالی ترین استفاده را داشته باشد. زیرا با بازدهی عالی و راندمان کاری بالا به وظیفه خود عمل می کند. 

 

نقد و بررسی مشخصات فنی و ویژگی های موجود در کولر گازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR :

یونیوا به عنوان سازنده ی متخصص در زمینه کولر گازی شناخته شده است. زیرا این دستگاه پر استفاده بوده و شرکت ذکر شده بدون نقص آن را تولید می کند. کولر گازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR از منطقه آب و هوایی T3 برخوردار می باشد. اگر محیط شما هوایی گرم و معتدل دارد این کولر بازدهی عالی ارائه خواهد داد. اکثر نقاط ایران از این نوع منطقه ی آب و هوایی برخوردار هستند. گاز مبرد R410a از نوع سالم و با کیفیت بوده که کاربران از آن استقبال نشان می دهند. زیرا با محیط زیست سازگاری کامل داشته و با قیمت به صرفه ای قابل شارژ مجدد خواهد بود. فیلتر تصفیه هوا از طرف دیگر می تواند ذرات و کرد و غبار موجود در هوای محیط را از بین ببرد. سپس هوایی سالم، تازه و بسیار با کیفیت را در اختیار فرد قرار دهد. 

کولرگازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR

سخن پایان :

ریموت کنترل کولر گازی یونیوا 24000 پلار تروپیکال مدل UN-AS24 POLAR استفاده از راه دور و بسیار راحت را برای فرد فراهم می کند. برای خرید این محصول با فروشگاه اینترنتی یاسان کالا در تماس باشید.

جهت دریافت لیست قیمت کولر گازی یونیوا به این صفحه مراجعه فرمایید. 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
UN-AS24 POLAR
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
عملکرد دستگاه
سرمایشی و گرمایشی
موقعیت نصب
منطقه T3
آب و هوای سازگار
معتدل و گرم
قدرت پرتاب باد
تا 10 متر
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
ندارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
دارد
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
24000
گاز مبرد
R410a
نوع برق مصرفی
تک فاز
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha