۰

یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

Univa Twin Refrigerator Freezer Model TW627SS1-Cobalt

۵۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۱۷
  • وضعیت : فروش فعال
  • گروه کالا : یخچال یونیوا
خصوصیات محصول
شرکت سازنده :
یونیوا
رنگ :
نقره ای
موتور یخچال :
اینورتر خطی
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt خواص ضد باکتریایی را می توان با استفاده از گرانول های حاوی نانوذرات به دست آورد. "فعالیت ضد باکتریایی" توسط استاندارد ISIRI 10900 "اندازه گیری فعالیت ضد باکتریایی بر روی پلاستیک ها و سایر سطوح غیر متخلخل" ارزیابی شد. فعالیت ضد باکتریایی نشانگر توانایی محصول در از بین بردن باکتری ها است. با مقایسه تعداد باکتری های موجود در نمونه های کنترل و نانومتری پس از 24 ساعت قرار گرفتن به دست می آید. طبق استاندارد زمانی که فعالیت ضد باکتریایی محصول بین 2 تا 3 باشد ، اثربخشی خوبی دارد. اگر فعالیت ضد باکتریایی بیشتر از 3 باشد ، اثر آن شدید و قوی است. امروزه یخچال و فریزر به یکی از ملزومات اصلی همه آشپزخانه ها تبدیل شده است. این لوازم خانگی فاسد شدن مواد غذایی را به تعویق می اندازند و در نتیجه زمان نگهداری مواد غذایی را افزایش می دهند. یک یخچال دمایی را چند درجه بالاتر از نقطه انجماد آب حفظ می کند. دستگاه مشابهی که دمای کمتر از نقطه انجماد آب را حفظ می کند فریزر نامیده می شود. در این محصول دو فضای کاملا مجزا برای یخچال و فریزر در نظر گرفته شده است. این نوع محصولات برای آشپزخانه های بزرگی که فضای کافی برای این دو را دارند مناسب هستند. از آنجایی که دمای فریزرها در مقایسه با یخچال کمتر است ، زمان نگهداری مواد غذایی در آنها بیشتر است به طوری که این زمان از چند روز در یخچال به چند ماه در فریزر افزایش می یابد. علاوه بر این ، کاهش میزان باکتری های موجود در یخچال می تواند زمان نگهداری مواد غذایی را بهبود بخشد. باکتری ها حتی می توانند بدون تغییر در طعم ، بو و ظاهر غذا باعث ایجاد بیماری شوند. برای این منظور یخچال هایی با دیواره داخلی آنتی باکتریال که از فناوری نانو در ساخت آنها استفاده شده است، ساخته شده است.

قیمت وخریدیخچال دوقلویونیوا 40 فوت رنگ سیلور مدل TW627SS1

فناوری SpaceMax در یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

مواد غذایی بیشتری را می توان در یخچال با حجم باور نکردنی نگهداری کرد. فناوری منحصر به‌ فرد SpaceMax در یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt به شما امکان می‌ دهد تا حجم مفید را با کاهش ضخامت دیوارها ، که عایق حرارتی داخل آن با خواص بهبود یافته است ، افزایش دهید. بنابراین یخچال بدون افزایش ابعاد خارجی دارای ظرفیت افزایش یافته است.

 

 

مشاهده مدل های دیگر یخچال یونیوا

یخچال یونیوا UN-SBS56S

 

 

سرد شدن و انجماد سریع با یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

محصولات در تمام قفسه ها و جیب ها به خوبی خنک می شوند. سیستم خنک کننده یکنواخت به طور مداوم دما را در قسمت های مختلف محفظه کنترل می کند و هوای سرد را به طور یکنواخت پخش می کند تا محصولات طراوت خود را برای مدت طولانی حفظ کنند. حالت خنک کننده سریع با یک دکمه شروع می شود. جریان شدیدی از هوای سرد از طریق محفظه کار دمیده می شود که به سرعت نوشیدنی ها را خنک می کند. در حالت انجماد سریع هوای سرد وارد محفظه فریزر می شود. یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt حالت انجماد پاور به شما کمک می کند تا به سرعت بستنی را خنک کنید یا یخ درست کنید. کشوی سبزیجات بزرگ است. این مکان مناسبی برای نگهداری مقادیر زیادی سبزیجات و میوه های تازه است. و از آنجایی که این کشو بسیار بزرگ است، پیدا کردن محصول مناسب در آن همیشه آسان است و نیازی نیست آشپزخانه را با مواد غذایی شلوغ کنید.

کمپرسور اینورتر با یخچال یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

کمپرسور اینورتر یونیوا به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. و قابلیت اطمینان آن با صدور گواهینامه برای 21 سال کار مداوم * تایید شده است. کمپرسور اینورتر بسته به درجه خنک کننده مورد نیاز ، به طور خودکار سرعت کار را تنظیم می کند. این باعث کاهش سایش و سر و صدا می شود. کمپرسور اینورتر دارای 10 سال گارانتی می باشد. برخلاف کمپرسورهای معمولی ، کمپرسور اینورتر یونیوا دارای هفت سرعت است. یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt حالت مورد نظر با در نظر گرفتن الزامات محصولات خنک کننده انتخاب می شود. بنابراین یخچال بی صدا و بدون تکان های تیز هنگام روشن و خاموش کردن کار می کند و در نتیجه کمتر فرسوده می شود. قابلیت اطمینان کمپرسور با ضمانت 10 ساله تایید می شود.

منطقه طراوت با یخچال فریزر دوقلو TW627SS1-Cobalt

قفسه درب عریض تر و عمیق تر ، نگهداری ظروف بزرگ و بلند غذا و نوشیدنی را آسان می کند. اکنون می توانید ظروف بزرگ شیر و آب میوه و همچنین قوطی ها یا بطری های نوشیدنی را در دو ردیف در یخچال نگهداری کنید. یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt قفسه بزرگ گارد بزرگ را می توان برای نگهداری بطری های بلند نوشیدنی استفاده کرد. اغلب اتفاق می‌افتد که یافتن و استخراج برخی از محصولات به دلیل اجبار محصولات دیگر به سادگی غیرممکن است. قفسه Easy Slide به شما این امکان را می دهد که غذا را به راحتی بچینید و سپس آن را به راحتی بیرون بیاورید. این بشقاب حتی در صورت باز کردن مکرر یخچال ، سرمای داخل یخچال را حفظ می کند. در نتیجه محصولات شما بهتر ذخیره می شوند. صفحه فلزی روی دیواره پشتی محفظه یخچال ، توزیع یکنواخت دما را در محفظه بهینه می کند. هنگامی که در بسته است، یخچال به سرعت دمای تنظیم شده را بازیابی می کند. منطقه شادابی دارای طراحی متفکرانه یک کشو برای نگهداری محصولات فاسد شدنی است. مهر و موم درب رطوبت را حفظ می کند و تهویه اجازه می دهد تا رطوبت اضافی خارج شود.  توانایی هایی که شرکت یونیوا در یخچال خود به کار برده است، هر کاربری را به آسایش و سلامتی می رساند. یونیوا با تعبیه این کشو در این یخچال نشان داد که می توان مواد غذایی و خوراکی را برای مدت زمان طولانی تر نگهداری کرد.

امکانات بی نظیر یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt

رطوبت و دمای کنترل شده حدود 0 درجه - یک منطقه ویژه برای نگهداری با کیفیت بالا از گوشت ، ماهی ، غذاهای دریایی ، پنیر و محصولات لبنی. توزیع یکنواخت جریان هوا در سراسر محفظه یخچال و نگهداری دقیق دمای مطلوب برای نگهداری مواد غذایی. بدون یخ و یخ در یخچال. به لطف گردش مداوم هوای سرد ، شرایط بهینه برای نگهداری مواد غذایی در قسمت های یخچال و فریزر ایجاد می شود. با فاصله صفر، یخچال یونیوا را می توان نزدیک دیوار قرار داد و درب آن را 90 درجه باز کرد. یخچال فریزر دوقلو یونیوا مدل TW627SS1-Cobalt این به کشوها اجازه می دهد تا آزادانه به بیرون سر بخورند. سیستم Multi Air Flow هوای سرد را به طور یکنواخت توزیع می‌ کند تا غذا را طولانی‌ تر کند ، حتی در قفسه‌ های بالای یخچال. پنل هوای سرد در بالای یخچال 32%* سریعتر و خنک‌ تر می‌ کند تا غذای شما را برای مدت طولانی‌ تری تازه نگه دارد.

ویژگی های فنی کالا
اطلاعات ساخت یخچال
مدل یخچال فریزر :
TW627SS1-Cobalt
شرکت سازنده :
یونیوا
رنگ :
نقره ای
مشخصات کلی یخچال
نوع یخچال فریزر :
دو قلو
تعداد درب :
2 درب
گاز مبرد :
R600a
موتور یخچال :
اینورتر خطی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات :
4 طبقه
تعداد طبقات درب :
5 طبقه
تعداد کشو :
2 کشو
جهت باز شدن درب :
راست
لامپ یخچال :
ال ای دی
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت :
مشخصات فریزر
بدون برفک :
تعداد طبقات :
7 طبقه
جهت باز شدن درب فریزر :
به سمت چپ
یخساز اتوماتیک (آب شهری) :
آبریز اتوماتیک (آب شهری) :
یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) :
مشخصات ظاهری یخچال
آبریز :
یخ ساز :
نمایشگر :
قفل کودک :
تصفیه آب :
کشوی نگهدارنده میوه و سبزیجات :
سیستم جریان هوای چند گانه :
هشدار باز ماندن درب :
قابلیت اتصال به آب شهری :
قابلیت تنظیم دمای یخچال :
قابلیت تنظیم دمای فریزر :
ظرفیت کل (لیتر) :
627 لیتر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha