۰

جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP

Vacuum cleaner 2520 Samsung 2000 watt bag model SC20M2520JP

۳/۵۵۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برند
سامسونگ
فیلتر هوا
hepa
نوع دستگاه
کیسه ای
توان مصرفی
2000 وات
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP 

این جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP برای کمک به شما در تمیز کردن فنر بسیار مناسب است. این دستگاه دارای ظرفیت سخاوتمندانه 3.5 لیتر است، بنابراین می توانید قبل از نیاز به یک کیسه گرد و غبار جدید، به راحتی کل خانه را بچرخانید. هنگامی که از اتاق نشیمن به آشپزخانه می‌روید، کافی است سوئیچ نازل دو طبقه DustPro را فشار دهید تا به‌طور یکپارچه تنظیم شود تا نتایج بی‌نظیری را در کف‌های سخت و همچنین فرش‌ها ارائه دهد. شما هرگز نقطه ای را از دست نخواهید داد، زیرا فناوری حرکت 360 درجه به این معنی است که جاروبرقی دارای چرخ های کوچکی است که به طور کامل می چرخند و حرکت کردن موانع را بدون دردسر می کند. فیلتر بهداشتی همچنین آلرژن ها را جذب می کند و هوا را نیز تازه می کند و قابل شستشو است، بنابراین به راحتی می توان از آن مجددا استفاده کرد. طراحی انعطاف پذیر به این معنی است که می توانید به راحتی در آن فضاهای ناخوشایند قرار بگیرید. وقتی آن را روشن می کنید نگران پخش شدن گرد و غبار نباشید، زیرا تقریباً هر چیزی را که می گیرد به دام می اندازد. و از آنجایی که بسیار سبک است، می‌توانید آن را از اتاقی به اتاق دیگر بدون نیاز به ضربه زدن به وزنه‌ها حرکت دهید. 

 

 

فناوری های جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP 

جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP نازلی برای حیوانات خانگی نیز دارد که می توان موهای آن ها که بر روی مبل و فرش افتاده ، با استفاده از این جاروبرقی سامسونگ جمع کنید. این کار اثاثه یا لوازم داخلی را با طراوت نگه می دارد و به این معنی است که هرگز از جای خود بلند نخواهید شد که انگار از همان بستر آمده اید. با استفاده از فیلتر های مخصوص، گرد و غبار و هوا را نیز جدا می کند، بنابراین قدرت مکش برای مدت طولانی تری قوی تر و کارآمدتر باقی می ماند. به علاوه، از آنجایی که ابزار شکاف دسترسی به فضاهای نامناسب را آسان می کند، حتی می توانید اطراف قفسه کتاب ها و زیر کمدها را تمیز کنید. این مدل برای استفاده معادل 20 سال نیز برای آرامش خاطر آزمایش شده است. 

 

 

 تمیز کننده قدرتمند در جاروبرقی 2000 وات سامسونگ

موتور قدرتمند در این جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP ، همراه با برس توربو، حداکثر مکش را در فرش و کف سخت تضمین می کند. ذرات ریز بیشتری جذب می‌شوند و دو بار از فیلتر Active AirClean عبور می‌کنند و 99.98 درصد از آلرژن‌ها را از بین می‌برند. بنابراین، می توانید در خانه بی لک خود کمی راحت تر نفس بکشید. این مدل برای صاحبان حیوانات خانگی که می‌خواهند موها و بوها را حفظ کنند، فوق‌العاده است. برس توربو اصلی کمک می کند تا فرش شما بدون خز باشد، در حالی که برس توربو کوچک برای مبلمان و راه پله ایده آل است. یک فیلتر Active AirClean نیز وجود دارد که ذرات بیشتری را جذب کرده و بوها را خنثی می کند. حیوان خانگی شما می تواند آزادانه پرسه بزند، بدون اینکه اثری از خود در کل خانه شما بگذارد. تمیز کردن کل خانه هرگز آسان نبوده است. این مدل دارای کنترل های پا، لوازم جانبی یکپارچه، نشانگر کامل کیف و سیم کشی خودکار است. برای تنظیم آن نیازی به نگرانی در مورد خم شدن مداوم آن نخواهید بود، و همه چیزهایی که نیاز دارید برای ساده کردن جاروبرقی در دسترس است. تمیز کردن با یک موتور قدرتمند می تواند بدون دردسر باشد. موتور قدرتمند سامسونگ و دقیق کالیبره شده عملکرد تمیز کردن کامل را با مصرف انرژی کم تضمین می کند. 

 

 

هر جاروبرقی ساموسونگ به اندازه 20 سال استفاده آزمایش شده است و خیال شما را راحت می کند که برای دوام ساخته شده است. قبل از تولید، هر مدل شلنگ خود را 120000 بار کشیده، بیش از 1000 کیلومتر جاروبرقی می کشد و 16500 بار ضربه می زند تا استفاده روزانه را تقلید کند. بنابراین، می دانید که دستگاه شما طوری طراحی شده است که تا زمانی که به آن نیاز دارید کار کند. کارهای مختلف نظافت به انواع مختلفی از جاروبرقی نیاز دارد. به لطف DualFiltration، می توانید برای حداکثر انعطاف پذیری، هر دو راه را جاروبرقی بکشید. یا از جعبه گرد و غبار برای کاهش هزینه کیسه های گرد و غبار استفاده کنید یا یک کیسه گرد و غبار بهداشتی قرار دهید تا تماس گرد و غبار را به حداقل برسانید. این جاروبرقی سامسونگ با تکنولوژی های درجه یک طراحی شده است تا عملکرد تمیز کنندگی موثری را ارائه می دهد. این دستگاه دارای یک موتور 2000 واتی است که تجربه تمیز کردن عالی و بدون دردسر را تضمین می کند. این جاروبرقی سطح بالا دارای فیلتر نانو تیتانیوم است که خاصیت ضد باکتریایی و خوشبو کننده قوی به خانه شما می دهد. همچنین، شامل فیلتراسیون هفت مرحله ای با استفاده از فیلتر تمیز HEPA است که کار عالی جذب موثر گرده، آلرژن ها و ذرات ریز گرد و غبار را انجام می دهد. علاوه بر این، این جاروبرقی 2000 واتی سامسونگ دارای عملکرد دمنده است که به شما کمک می کند تا از شر ذرات خاک و گرد و غبار از مناطق صعب العبور مانند پنکه ها و رویه های کمد خلاص شوید. 

 

 

جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP با تکنولوژی های درجه یک طراحی شده است تا عملکرد تمیز کنندگی موثری را ارائه می دهد. این دستگاه دارای یک موتور 2000 واتی است که تجربه تمیز کردن کامل و بدون دردسر را تضمین می کند. این جاروبرقی سطح بالا دارای فیلتر نانو تیتانیوم است که خاصیت ضد باکتریایی و خوشبو کننده قوی به خانه شما می دهد. همچنین، شامل فیلتراسیون هفت مرحله ای با استفاده از فیلتر تمیز HEPA است که کار عالی جذب موثر گرده، آلرژن ها و ذرات ریز گرد و غبار را انجام می دهد. علاوه بر این، این جاروبرقی دارای عملکرد دمنده است که به شما کمک می کند تا از شر ذرات خاک و گرد و غبار از مناطق صعب العبور مانند پنکه ها و رویه های کمد خلاص شوید. 

 

 

عملکرد برتر با جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP 

این جاروبرقی سامسونگ یک دستگاه کارآمد و قدرتمند است که تمام کار تمیز کردن را سریع و آسان می کند. این دستگاه دارای یک موتور 2000 واتی است که خاک و گرد و غبار را فوراً جذب می کند. این جاروبرقی دارای عملکرد دمنده است که به از بین بردن گرد و غبار نشسته در مناطق صعب العبور کمک می کند. علاوه بر این، فیلتر پارچه ای بسیار مقاومی نیز دارد که به طور ویژه برای فیلتر کردن زباله های بزرگ و سنگین طراحی شده است. این جاروبرقی 2520 سامسونگ 2000 وات کیسه ای مدل SC20M2520JP مطمئناً تجربه تمیز کردن لذت بخشی را به کاربر می دهد. دارای عملکردهای آسان برای استفاده و طراحی آسان برای جابجایی است. این جاروبرقی بدون کیسه ظرفیت 5 لیتری بالایی دارد، بنابراین نیازی به تمیز کردن مکرر آن ندارید. نشانگر گرد و غبار زمان تمیز کردن را نشان می دهد. استفاده از تکنیک های آنالیز سیالات منجر به طراحی با راندمان بالا شده است که قدرت بالایی را تولید می کند که منبع مکش قدرتمند است. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی
برند
سامسونگ
رنگ
زرشکی
فیلتر هوا
hepa
نوع موتور
موتور قدرتمند
نوع دستگاه
کیسه ای
مشخصات فنی
توان مصرفی
2000 وات
جنس بدنه
پلاستیک با دوام
میزان صدا
83 دسی بل
شعاع کارکرد
8 متر
فیلتر بهداشتی
دارد
نوع چرخ ها
پلاستیکی
تعداد چرخ ها
3
مشخصات ابعاد و وزن
ابعاد
28x39x25 سانتی متر
وزن
4 کیلوگرم
طول سیم برق
6 متر
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha