09187777898 سعیدی 09185568481سعیدی

۰

لباسشویی 10/6 کیلو ادواش سامسونگ 6 کیلو خشک کن صددرصد 1400 دور مدل WD10N645R2X

Washing machine 10/6 kg Samsung wash 6 kg 100% dryer 1400 rounds model WD10N645R2X

۲۰/۴۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
16
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

نقد و بررسی لباسشویی 10/6 کیلو ادواش سامسونگ 6 کیلو خشک کن صد در صد 1400 دور مدل WD10N645R2X 

سامسونگ با ارائه ی بهترین لباسشویی که با فناوری های زیادی بهینه شده و نیز حجم زیادی از لباس هایتان را با هم می شوید بدون آن که رنگ ها را با هم قاطی کند و می توان گفت یک انقلاب کرده است. این لباسشویی سامسونگ با ظرفیت 10/6 وارد عرصه ی بازار شده است نیز با بهترین فناوری سال یعنی ادد واش که بسیار عالی و کاربردی است. لباسشویی سامسونگ WD10N645R2X با داشتن سرعت 1400 دور برای شستشو . خشک کردن را دارا است. با داشتن این لباسشویی می توان لباس های زیادی را درون آن قرار داد که با بهترین پروسه ی شستشو و تمیز می شوید و می توان پس از اتمام نتیجه ی آن را ببینید. در این لباسشویی سامسونگ می توان لباس هایتان را با استفاده از هوا ضد عفونی کرد. یعنی برای شادابی و سالم ماندن لباس ها از آب یا لباسشویی استفاده نکنید. فن آوری شستشوی هوا می تواند لباس ها را خوشبو کرده و ضدعفونی کرده و به آن طراوت ببخشد. هوای گرم بوی نامطبوع و باکتری ها را بدون استفاده از آب جوش یا مواد شیمیایی خطرناک از بین می برد. ماشین لباسشویی سامسونگ خود را در وب سایت  سامسونگ تونس سفارش دهید و از تحویل در سراسر تونس لذت ببرید.

 

 

لباسشویی 10/6 کیلو سامسونگ 6 کیلو 1400 دور مدل WD10N645R2X 

در این لباسشویی بی نظیر لباس ها را با هوا ضد عفونی کنید که این یعنی لباس های خود را از نظر بهداشتی بدون آب و مواد شوینده تازه نگه دارید. فناوری ایر واش لباس های شما را خوشبو و ضدعفونی می کند. بنابراین آنها همیشه بوی تازگی می دهند. بوهای ناخوشایند و همچنین باکتری ها با استفاده از هوای گرم شده حذف می شوند. نیازی به جوشاندن یا مواد شیمیایی پرهزینه و بالقوه مضر نیست. همچنین پروسه ی شستشوی حباب محیط زیست که در هزینه خود صرفه جویی کنید و از لباس های خود محافظت کنید. فناوری Eco Bubble cleaning تمیز کردن قوی ، اما ملایم را حتی در دمای پایین تضمین می کند*. مواد شوینده به حباب تبدیل می شود ، بنابراین به سرعت در پارچه ها نفوذ می کند و خاک را به راحتی از بین می برد. از رنگ و بافت اقلام لباسشویی محافظت می کند و انرژی کمتری مصرف می کند. این لباسشویی با نظافت شدید که لباس هایتان را بسیار عالی تمیز می کند و نیز خیس کردن حباب که لباس های خود را بی عیب و نقص نگه دارید ، هرچند کثیف شوند. با لمس یک دکمه ، عملکرد Bubble Soak به از بین بردن طیف وسیعی از لکه های سرسخت مانند خون کمک می کند. لباس ها کاملاً در حباب های فعال خیس شده اند ، بنابراین هرگونه آلودگی و لکه شل می شود و می تواند بسیار موثرتر پاک شود. لباس های خود را ذخیره و محافظت کنید. فناوری Eco Bubble washing شستشوی ملایم و کارآمد لباس ها را حتی در دمای پایین تضمین می کند. پس از حل شدن در فوم ، مواد شوینده بلافاصله به پارچه نفوذ می کند و به طور موثر خاک را از بین می برد. این می تواند از لباس ها و رنگ های آنها محافظت کرده و مصرف برق را کاهش دهد. 

 

 

بخار بهداشتی در ماشین لباسشویی 10/6 کیلو سامسونگ ادد واش مدل WD10N645R2X 

با بخار به لباس ها یک تمیز کننده واقعا عمیق و بهداشتی بدهید. یک چرخه قوی Hygiene Steam کیفیت تمیز کردن شستشو را بهبود می بخشد. بخار را از کف طبل آزاد می کند ، بنابراین هر مورد کاملاً اشباع می شود. با این کار خاک آلوده و 99.9٪ باکتری برداشته می شود و آلرژن ها غیرفعال می شوند. میزان استفاده از ماشین لباسشویی خود را کاهش دهید - صرفه جویی در وقت ، تلاش و آب. ظرفیت بزرگ 10 کیلوگرمی به شما امکان می دهد تا تعداد زیادی لباس های شسته شده را در یک بار بشویید و حتی می توانید اقلام واقعا بزرگ را نیز در بر گیرید. همچنین لباس های خود را تمیز و آماده پوشیدن در کمتر از یک ساعت کنید. چرخه 59 دقیقه شستشو+خشک ، بار کوچکی از لباس های شسته شده را کمی شستشو ، آبکشی و می چرخاند و همه چیز را در عرض 59 دقیقه کاملاً خشک می کند **. بنابراین می توانید از هرگونه کتانی استفاده کنید یا لباس خود را بلافاصله بپوشید و در عین حال در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. فناوری Eco Drum Clean که دستگاه خود را از نظر بهداشتی تمیز نگه دارید ، در حالی که دوستدار محیط زیست هستید و در هزینه خود صرفه جویی می کنید. Eco Drum Clean 99.9 of باکتری های ایجاد کننده بو را از طبل حذف می کند. در این محصول از نخ ریسی خیس و تند و سریع استفاده می شود ، بدون مواد شوینده شدید یا پرهزینه. هنگامی که نیاز به تمیز کردن دارد به شما اطلاع می دهد. پروسه ی شستشوی بخاری سرامیکی که از ماشین لباسشویی خود برای مدت طولانی تری با بخاری سرامیکی استفاده کنید. طراحی ثبت شده آن دارای یک ماده و ساختار کوچک ضد چسبندگی است. این باعث افزایش رسوب آهک ** می شود که هدایت حرارتی را مهار می کند. بنابراین بخاری عملکرد خود را برای مدت بیشتری حفظ می کند و دوام بیشتری دارد. فضای بیشتر ، بار کمتر در این لباسشویی 10 کیلو سامسونگ که بسیار بی نظیر است. کاهش دفعات استفاده از ماشین لباسشویی ، صرفه جویی در وقت ، آب و انرژی. با ظرفیت 10 کیلوگرم ، حتی اگر حاوی اقلام بسیار بزرگ باشد ، دستگاه به شما امکان می دهد مقدار زیادی لباس های شسته شده را در یک بار بشویید. با استفاده از دستگاه بخار ، یک پارچه تمیز و کاملاً تمیز پیدا کنید. چرخه ضدعفونی کننده بخار می تواند کیفیت شستشو را بهبود بخشد. بخار را در انتهای درام آزاد می کند تا در تمام لباس های شسته شده نفوذ کند. این می تواند لکه های باقی مانده و 99.9 bacteria باکتری ها را از بین ببرد و آلرژن ها را خنثی کند. شستشوی شدید با لباسشوویی ادد واش سامسونگ که لکه هر چه باشد ، لباس را تا حد ممکن خیره کننده کنید. آشوب. فقط یک دکمه را فشار دهید ، ویژگی Bubble Soak بسیاری از لکه های سرسخت مانند خون را از بین می برد. با ورود به لباس ، حباب های فعال می توانند لکه ها و کثیفی ها را از بین ببرند ، بنابراین لکه ها را به طور م removingثرتری از بین می برند. 

 

 

 ماشین لباسشویی سامسونگ مجهز به هوش مصنوعی 

سر این لباسشویی هوش مصنوعی بهینه شده و می توان از راه دور و با تلفن همراه آن را کنترل کرد. سیستم مدیریت هوشمند Q-rator عملکرد را با استفاده از داده های تعاملات کاربر افزایش می دهد. Laundry Recipe بهترین چرخه های شستشو را توصیه می کند. Laundry Planner برنامه لباسشویی شما را بهینه می کند. HomeCare Wizard 'عیب یابی از راه دور را فعال می کند. حساب برنامه سامسونگ ضروری است و در دستگاه های Android و iOS موجود است. اتصال Wi-Fi مورد نیاز است. داده های کاربر ، تنظیمات ترجیحی و الگوهای استفاده را ذخیره می کند تا مفیدترین گزینه ها را پیشنهاد دهد. کاربر در قبال هرگونه پیامد (های) احتمالی ، از جمله هرگونه آسیب یا صدمه ناشی از اطلاعات نادرست ارائه شده توسط کاربر ، تنها مسئول خواهد بود. همچنین چرخه توصیه شده شستشو فقط بر اساس زمان است و ممکن است بر اساس نوع پارچه یا سطح لکه محصولات شسته شده مناسب نباشد. 

 

 

فناوری اینورتر دیجیتال سر و صدا و انرژی کمتر 

از بهره وری انرژی بیشتر ، نویز کمتر و عملکرد طولانی مدت لذت ببرید. فناوری دیجیتال اینورتر از آهنرباهای قوی برای عملکرد آرام تر و قوی تر استفاده می کند ، اما انرژی کمتری نسبت به موتور یونیورسال مصرف می کند. 

 

 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
اینوکس
گنجایش
10/6 کیلو
حداکثر دور
1400
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
16
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
نمایشگر ال ای دی دیجیتال
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
زبان صفحه کنترل
English
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
شستشوی لباس های سفید و رنگی،محافظت از لباس ها،شستشوی دستی،شستشوی لباس های ظریف،شستشوی لباس های تیره،شستشوی اضافی،شستشوی سریع،شستشوی بهداشتی
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
A
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
850
عرض
600
عمق
600
عمق دستگاه با درب باز (90 درجه)
10/6KG
حجم دیگ
10/6KG
وزن دستگاه
81 کیلوگرم
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha