۰

ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N

Washing machine 12.8 kg LG 8 kg dryer G1 model FH6G1BCHK6N

۶۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۱/۱۲/۴
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : لباسشویی ال جی
  • برند کالا : LG
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+
تعداد برنامه ها
14
جنس مخزن
درام الماس
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N 

ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 با طراحی ساده ال جی در رنگ‌ های مختلف با پنل‌ های کنترل کاربر پسند و همچنین گزینه‌ ها و عملکرد مورد نیاز شما عرضه می‌ شوند. سری ماشین‌ های لباس‌ شویی ال جی ویژگی‌ های نوآورانه‌ ای را ارائه می کند، از جمله: ظرفیت‌ های متنوع: هر اندازه‌ای که به دنبال آن هستید، ال جی ماشین لباس‌شویی متناسب با سبک زندگی و لباس‌ های شما را دارد. فناوری 6 حرکت: حداکثر شش حرکت شستشوی مختلف را برای فناوری تمیز کردن نهایی ترکیب می کند. موتور های دایرکت درایو: ماشین‌ های لباسشویی ال جی قطعات متحرک کمتری دارند و محصولی ماندگارتر می کنند. موتور دایرکت درایو همراه با 5 سال گارانتی برای خرید نهایی آسوده خاطر است. فناوری TurboWash™: فناوری انقلابی TurboWash™ ال جی با صرفه‌ جویی در 20 دقیقه در هر چرخه، سریع‌ ترین زمان‌ های چرخه صنعت را ارائه می دهد. برای تمیز کردن بیشتر و عملکرد عالی، منتخب ماشین‌ های لباسشویی نوآورانه ال جی که با در نظر گرفتن شما طراحی شده‌اند را مرور کنید. ماشین‌ های لباسشویی ال جی ویژگی‌ های نوآورانه‌ای مانند فناوری TurboWash™ و 6 Motion ارائه می کنند که جدید ترین فناوری‌ها و نوآوری‌ های پیشرفته را با قابلیت اطمینانی که باید انتظارش را داشته باشید، ارائه می کنند. ماشین‌ های لباسشویی ال جی و همه لوازم خانگی نوآورانه ما، از جمله کل مجموعه ماشین‌ های لباسشویی، خشک‌ کن‌ ها و موارد دیگر را مرور کنید و ببینید که چگونه زندگی را خوب می‌ کنیم. 

 

 

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N 

ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N با استفاده از فناوری TrueSteam™ مراقبت از آلرژی، Steam Refresh و Steam Softener™ را فعال می کند. کیفیت زندگی خود را با حفظ یک محیط سالم و عاری از آلرژن بهبود بخشید و 99.9٪ آلرژن ها کاهش یافته است. برنامه شستشو را انتخاب کنید و فناوری 6 Motion Direct Drive، درام شستشو را در جهات مختلف حرکت می دهد و در حین تمیز کردن لباس‌ها، از پارچه‌ها مراقبت مناسب می کند. لباس های تمیز برای نوزادان شما نگه داشتن آب در دمای 40 درجه سانتی گراد به مدت 15 دقیقه و سپس در دمای 60 درجه سانتی گراد، آنزیم ها، باکتری ها و باقی مانده مواد شوینده را از بین می برد. ماشین لباسشویی که همان کاری را که شما نیاز دارید انجام می دهد. بارهای معمولی بزرگ را در واشر بالایی با بارگیری از جلو بشویید، یا برای بارهای ظریف یا کوچک که نمی توانند منتظر بمانند، از بارگیری جداگانه بالایی در عرشه پایین استفاده کنید. فناوری TrueSteam™ کاهش 99.9 درصد آلرژن ها ، مراقبت از آلرژی، تازه سازی بخار و نرم کننده بخار را فعال می کند. کیفیت زندگی خود را با حفظ یک محیط سالم و عاری از آلرژن بهبود بخشید و از شر لکه های سرسخت و آلرژن خلاص شوید. بخاری می تواند آب را تا 60 درجه سانتیگراد گرم کند تا هر نوع لکه ای را از بین ببرد. یک برنامه شستشو را انتخاب کنید و فناوری 6 Motion Direct Drive درام شستشو را در جهات مختلف حرکت می دهد و به پارچه ها در حین تمیز کردن لباس ها مراقبت مناسب می دهد. 6 فناوری کنترل حرکت در ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N عبارتند از زمان شست و شوی خود را با شستشو کاهش دهید. فناوری TwinWash انقلابی با ترکیبی از بار جلو به عنوان واشر اصلی و بار بالا به عنوان مینی واشر ارائه می شود. برنامه شستشو را انتخاب کنید و فناوری 6 Motion Direct Drive، درام شستشو را در جهات مختلف حرکت می دهد و در حین تمیز کردن لباس‌ها، از پارچه‌ها مراقبت مناسب می کند. در ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N با استفاده از قابلیت Twinwash موتور خود را مستقیماً به درام متصل می کند که صدا، لرزش و سایش و پارگی را کاهش می دهد. مراقبت بیشتر برای لباس های ظریف ویروس‌ها را حذف می کند، باکتری‌ها را استریل می کند و کنه‌ های گرد و غبار، حیوانات خانگی و آلرژن‌ های گرده را تا 99.9%* از لباس‌ های شما پاک می کند. 

 

 

بی صدا بودن ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N 

در این ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی G1 مدل FH6G1BCHK6N لرزش کمتر، نویز کمتر نه تنها یک، بلکه دو موتور با راندمان بالا اینورتر دایرکت درایو، عملکرد شستشو را افزایش می‌ دهند، اما بدون سر و صدا. فناوری اینورتر DD از قطعات متحرک کمتری استفاده می کند که باعث کاهش لرزش و افزایش دوام می شود. به علاوه، موتورها انرژی کمتری را هدر می دهند و مصرف برق را کاهش می دهند. نه تنها یک، بلکه دو موتور با راندمان بالا Inverter Direct Drive عملکرد شستشو را افزایش می دهند، اما بدون سر و صدا. فناوری اینورتر DD از قطعات متحرک کمتری استفاده می کند که باعث کاهش لرزش و افزایش دوام می شود. به علاوه، موتورها انرژی کمتری را هدر می دهند و مصرف برق را کاهش می دهند. 

 

 

دیگر فناوری های ماشین لباسشویی ال جی 12.8 کیلو مدل FH6G1BCHK6N 

ماشین لباسشویی و خشک کن همه کاره ال جی یکی دیگر از فناوری های پیشرو لوازم خانگی ما است. در فضای خانه خود صرفه جویی کنید و فضای بیشتری برای خانواده خود ایجاد کنید. لباسشویی و خشک کن ترکیبی ال جی به شما این امکان را می دهد که لباس های خود را بدون نیاز به خشک کن جداگانه تمیز و خشک کنید. فناوری EcoHybrid با رتبه انرژی A باعث صرفه جویی در مصرف آب یا کوتاه شدن چرخه خشک شدن می شود. حالت خشک Eco را انتخاب کنید که از آب برای خشک کردن استفاده نمی کند، یا حالت خشک معمولی را برای کوتاه کردن کل چرخه خشک کردن و کاهش هزینه های انرژی انتخاب کنید. اگر یک تکه لباس را فراموش کردید، همچنان می توانید آن را پس از شروع چرخه شستشو اضافه کنید. ال جی TWINWash™ مجهز به دکمه «افزودن مورد» است که به شما امکان می دهد در حین شستشو را باز کنید تا هرگونه اقلام سرگردان را اضافه کنید. ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N یکی دیگر از فناوری های پیشرو لوازم خانگی ما است. در فضای خانه خود صرفه جویی کنید و فضای بیشتری برای خانواده خود ایجاد کنید. لباسشویی و خشک کن ترکیبی ال جی به شما این امکان را می دهد که لباس های خود را بدون نیاز به خشک کن جداگانه تمیز و خشک کنید. 

 

 

هوشمند بودن ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N 

در ماشین لباسشویی 12,8 کیلو ال جی 8 کیلو خشک کن G1 مدل FH6G1BCHK6N فناوری SmartThinQ به شما امکان می دهد لباس‌ های شسته‌شده خود را از هر کجا و در هر زمان کنترل یا کنترل کنید. می‌ توانید مصرف انرژی را ردیابی کنید یا از «چرخه دانلود» برای اضافه کردن طیف وسیعی از چرخه‌ های شستشوی جدید در طول عمر ماشین لباسشویی استفاده کنید. وقتی از ماشین لباسشویی خود دور هستید و هنوز می توانید آن را کار کنید. این هیچ جادوی نیست، این SmartThinQ Wifi است. در لباسشویی 12.8 کیلو ال جی فناوری WiFi ™ SmartThinQ به شما امکان می دهد لباس‌ های شسته شده خود را از هر کجا و در هر زمان کنترل یا کنترل کنید. می‌ توانید مصرف انرژی را ردیابی کنید یا از «چرخه دانلود» برای اضافه کردن طیف وسیعی از چرخه‌ های شستشوی جدید در طول عمر ماشین لباسشویی استفاده کنید. این فناوری در لباسشویی ال جی بسیار کاربردی است و مشکلات ریز را زود شناسایی می کند و به شما نشان می دهد که نشتی دارد یا مشکل دیگری برای لباسشویی رخ داده و می توان زود مشکل را رفع کنید که از مشکلات بزرگتر جلوگیری شود. 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
خاکستری
گنجایش
12.8کبلو
حداکثر دور
1600
برچسب مصرف انرژی
A+
تعداد برنامه ها
14
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
دیجیتال
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
زبان صفحه کنترل
انگلیسی
جنس مخزن
درام الماس
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو
درام تمیثز- شلوار جین - پیراهن - لباس ورزشی- مخلوط- ایتم ها بزرگ- شستشوی سریع
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
54دسی بل
سطح صدا در حال چرخش
74 دسی بل
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
بی
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
850
عرض
600
عمق
550
حجم دیگ
12.8 KG
وزن دستگاه
60
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha