۰

ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S

Washing machine 6 kg 1000 rounds model WFVC6010S

۱۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
15 برنامه
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S

ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور برنامه شستشو. عملکرد عالی برای شما ما به ایجاد ماشین های لباسشویی درجه یک با عملکرد شستشوی عالی و سهولت استفاده اختصاص داده شده ایم. این مدل از ویژگی های محبوبی مانند برنامه های شستشوی سریع و شستشوی کودک و همچنین برنامه تمیز کردن درام پشتیبانی می کند. شستشوی سریع شستشوی راحت و آسان. برنامه شستشوی سریع هایسنس تنها 15 دقیقه طول می کشد. این باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود. تأخیر در پایان شست و شو هر چه راحت تر بشویید. عملکرد تاخیر پایان شستشو به شما امکان می دهد برنامه های تکمیل شده را در زمان مناسب برای خود برنامه ریزی کنید. همچنین به شما این امکان را می دهد که از تعرفه های پایین تر برق لذت ببرید. درام با نمایه "دانه های برف" محافظت ملایم از لباس ها. نمایه درام ما "دانه های برف" نه تنها لکه های سرسخت را شستشو می دهد ، بلکه از لباس ها در برابر آسیب محافظت می کند. تمیز کردن درام تمیزی در هر گوشه. برنامه تمیز کردن درام با تمیز کردن عمیق در دمای 95 درجه سانتیگراد ، درام ماشین لباسشویی شما را تمیز نگه می دارد. قفل کودک نگران فرزندتان نباشید. از ایمنی کودکان اطمینان حاصل کنید. قفل را روشن کنید ، در و دکمه‌ ها به فشار دادن پاسخ نمی‌ دهند ، بنابراین وقتی شما در اطراف نیستید ، بچه‌ ها نمی‌ توانند از ماشین استفاده کنند. صرفه جویی در طبیعت و انرژی بازده انرژی A-30% ماشین های لباسشویی هایسنس به سطح بالایی از راندمان انرژی A-30% دست می یابند که الزامات کاهش انتشارات مضر ناشی از تولید برق را برآورده می کند. برنامه تمیز کردن درام با تمیز کردن عمیق در دمای 95 درجه سانتیگراد، درام ماشین لباسشویی شما را تمیز نگه می دارد. قفل کودک نگران فرزندتان نباشید. از ایمنی کودکان اطمینان حاصل کنید. قفل را روشن کنید، در و دکمه‌ها به فشار دادن پاسخ نمی‌ دهند ، بنابراین وقتی شما در اطراف نیستید ، بچه‌ ها نمی‌ توانند از ماشین استفاده کنند. صرفه جویی در طبیعت و انرژی بازده انرژی A-30% ماشین های لباسشویی هایسنس به سطح بالایی از راندمان انرژی A-30% دست می یابند که الزامات کاهش انتشارات مضر ناشی از تولید برق را برآورده می کند. برنامه تمیز کردن درام با تمیز کردن عمیق در دمای 95 درجه سانتیگراد ، درام ماشین لباسشویی شما را تمیز نگه می دارد. قفل کودک نگران فرزندتان نباشید. از ایمنی کودکان اطمینان حاصل کنید. قفل را روشن کنید ، در و دکمه‌ ها به فشار دادن پاسخ نمی‌ دهند ، بنابراین وقتی شما در اطراف نیستید ، بچه‌ ها نمی‌ توانند از ماشین استفاده کنند. صرفه جویی در طبیعت و انرژی بازده انرژی A-30% ماشین های لباسشویی هایسنس به سطح بالایی از راندمان انرژی A-30% دست می یابند که الزامات کاهش انتشارات مضر ناشی از تولید برق را برآورده می کند.

قیمت ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس ..

ماشین لباسشویی Hisense WFVC6010S با ظرفیت بار شستشو 6 کیلوگرم عرضه می شود و برای شستشوی لباس های یک خانواده متوسط عالی است. این مدل دارای 15 برنامه عالی ، قابلیت تازه سازی بخار برای کمک به به حداقل رساندن اتو کردن ، چرخش 1400 دور در دقیقه و فناوری اینورتر است که آن را واقعا بی صدا و بادوام تر می کند. ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S دارای 15 برنامه از جمله فن آوری بخار است که باکتری ها و مواد حساسیت زا را از بین می برد و در عین حال چین و چروک ها را کاهش می دهد، بنابراین اتوکشی را راحت خواهید کرد.

 

مشاهده مدل های دیگرماشین لباسشویی هایسنس

ماشین لباسشویی هایسنس WFKV9014T

ماشین لباسشویی هایسنس WTy1802

 

حذف لکه با استفاده از درام ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S

ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S مواد حساسیت زا را از بین می برد و لباس های نرم تر و چین های کمتری ایجاد می کند. استفاده از عملکرد بخار در پایان چرخه شستشو ، لباس های شما را عمیقا تمیز می کند و بدون نیاز به نرم کننده ، آنها را نرم می کند. لباس های شما تازه خواهند بود و به سختی نیاز به اتو کردن دارند. جت های قدرتمند آب ، مواد شوینده را در شستشوی شما حل می کند و به حذف سریع آلودگی از لباسشویی شما کمک می کند و لباس های شما را تمیزتر می کند. درام برجسته با الگوی دانه‌های برف منحصر به‌ فرد برای هایسنس است که حتی سخت‌ ترین لکه‌ ها را از بین می‌ برد و در عین حال برای پارچه‌ های ظریف به اندازه کافی ملایم است. این درام همچنین دارای روکش کرومی است که ماندگاری بیشتری دارد و زباله ها را دفع می کند و تمیز کردن موثرتری را امکان پذیر می کند.

فناوری اینورتر موتور ماشین 6 کیلویی هایسنس مدل WFVC6010S

به موتور ماشین لباسشویی شما اجازه می دهد تا با سرعت بهینه برای بار بچرخد. این منجر به سطوح کمتر ارتعاش می شود به این معنی که ماشین لباسشویی ساکت تر ، ماندگار تر و قابل اعتماد تر است که انرژی کمتری نسبت به ماشین لباسشویی های معمولی مصرف می کند. گاهی اوقات ، ساده‌ ترین ایده‌ها بیشترین تفاوت را ایجاد می‌ کنند ، مانند حداکثر چرخش سریع‌ تر که آب بیشتری را از شستشوی شما حذف می‌ کند تا زمان خشک شدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. اینورتر ارتقا یافته به نرمی کار می کند و گرمای کمتری تولید می کند، به این معنی که ساکت تر ، کارآمد تر و بادوام تر است.

امکانات بی نظیر ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S

با این ماشین لباسشویی هایسنس به راحتی کارهای خود را انجام دهید. ظرفیت  درام 6 کیلوگرمی  دارد که برای خانوارهای متوسط ​​ایده آل است. اگر برنامه‌ های لحظه آخری را تنظیم کرده‌ اید اما بلوز مورد علاقه‌تان در پایین سبد رخت‌ شویی است ، کافی است روی تنظیمات شستشوی سریع ضربه بزنید و از نتایج بی‌ عیب سریع لذت ببرید. همچنین دارای ویژگی ویژه مراقبت از آلرژی است که از دماهای بالاتر و شستشو های طولانی تر برای پاک کردن آخرین ذره مواد شوینده استفاده می کند. این بدان معناست که هرگز هیچ پوسته خارشی روی لباس باقی نمی‌ ماند و برای مدت طولانی‌ تری اقلام را نرم‌ تر نگه می‌ دارد. و از آنجایی که برنامه بخار بخار را در درام آزاد می کند ، الیاف لباس شما را شل می کند. این به پارچه‌ ها اجازه می‌ دهد تا از درمان کامل‌ تری برخوردار شوند ، در حالی که برای اتوکشی راحت‌ تر ، چین‌ ها را کاهش می‌ دهد. با ماشین لباسشویی 6 کیلو هایسنس 1000 دور مدل WFVC6010S لباس های خود را سبک کنید. ظرفیت  درام 6 کیلوگرمی دارد ، به این معنی که برای خانه های کوچک با فضای کم ایده آل است. برنامه شستشوی سریع نیز مفید است ، زیرا نتایجی بی‌نظیر به شما می‌دهد - برای مواقعی که عجله دارید عالی است. ویژگی مراقبت از آلرژی برای افرادی که از پوست حساس نیز رنج می برند عالی است ، زیرا از شستشوی طولانی تری برای شستشوی باقی مانده مواد شوینده استفاده می کند. این بدان معناست که شما هرگز با خارش لباس‌ها مقابله نخواهید کرد. و اگر از طرفداران اتوی مخوف نیستید ، برنامه Steam الیاف را شل می کند تا چین و چروک را کاهش دهد و این کار را بسیار آسان تر می کند.

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
نقره ای
کشور سازنده
چین
کشورمونتاژ
چین
گنجایش
6 کیلو گرم
حداکثر دور
1000 دور در دقیقه
برچسب مصرف انرژی
A++
تعداد برنامه ها
15 برنامه
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
قابلیت ضدلک
قابلیت آلرژی
قابلیت ضدچروک
اتصال به wi-fi
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
ال ای دی
قفل کودک
دارد
سنسور تشخیص بار نامتعادل
دارد
جنس مخزن
درب شیشه ای الماس
نوع موتور
اینورتر
مشخصات شستشو
برنامه های شستشو

مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
57 دسی‌بل
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
درب از جلو
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
845 میلی‌متر
عرض
595 میلی‌ متر
عمق
450 میلی‌ متر
عمق دستگاه با درب باز (90 درجه)
6 کیلو گرم
حجم دیگ
6 کیلو گرم
وزن دستگاه
68kg
طول سیم برق
180 درجه
اندازه دهانه درب لباسشویی
180 درجه
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha