09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B

Washing machine 8 kg AEG Aag 1400 round series 7 model LFB7E8431B

۱۷/۴۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+++
تعداد برنامه ها
14 برنامه
جنس مخزن
پروتکس
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B

ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B یکی از شاهکار های برند آاگ است. این ماشین لباسشویی دارای فناوری و تکنولوژی های فوق العاده ای می باشد که توجه بسیاری را به سوی خود می کشاند. حفظ ظاهر حرفه ای خود هر روز باید بدون زحمت باشد. فناوری ProSteam ما به این معنی است که پیراهن های شما برای مدت طولانی تری ظاهر می شوند و شما را قادر می سازد تا یک سوم چین و چروک ها را کاهش دهید. کاهش خشکشویی و اتوکشی به معنی سایش کمتر الیاف است. لباس های خود را هر روز زیبا و بی عیب و نقص نگه دارید. فناوری Prosteam: تا 30٪ چین و چروک کمتر و به سرعت لباس ها را تازه می کند. فناوری Prosense: به طور خودکار زمان ، آب و مصرف انرژی را متناسب با هر اندازه بار تنظیم می کند. ایمن برای شستشوی دستی پشم: چرخه شستشوی پشم توسط شرکت The Woolmark برای شستن حتی پشم های شستشو شده با دست شما تأیید شده است. گزینه Softplus: توزیع نرم کننده را بهبود می بخشد ، از لباس ها محافظت می کند و باعث نرم شدن آنها می شود. همچنین ماشین لباسشویی LFB7C1412B دارای یک موتور قدرتمند می باشد و در هر دقیقه 1400 بار درام را به چرخش در آورده و هیچ گونه صدا و اصطکاکی به وجود نخواهند آورد و همین امر موجب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شدئ و شما می توانید با خیال راحت سالیان سال از آن استفده کنید این ماشین لباسشویی دارای کلاس بهره وری A+++ می باشد و می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد. و از دیگر مزیت های آن می توان به سیستم بخار نیز اشاره نمود.

چگونه باید مراقبت کنم؟

90 درصد لباس های ما به دلیل طرز فکر سریع و عادت های قدیمی مراقبت ، مدتها قبل از نیاز دور انداخته می شوند. برای تغییر نحوه مراقبت از لباس هایمان - طولانی شدن عمر آنها و مهربان بودن با محیط - AEG برچسب های مراقبت فعلی را به چالش می کشد و یک برچسب جدید DON'T OVERWASH معرفی می کند. هدف ما این است که بر اهمیت تفکر دو بار قبل از قرار دادن ژاکت در دستگاه تأکید کنیم. نحوه مراقبت از لباس ها - به ویژه دما و دفعات شستن آنها - تأثیر محیطی بیشتری نسبت به تولید واقعی آنها دارد. همیشه بهتر است از دستورالعمل های برچسب مراقبت از پارچه پیروی کنید ، اما در برخی موارد ممکن است این موارد قدیمی باشند. در اینجا ما مشخص کرده ایم که چگونه ویژگی های خشک کن لباسشویی AEG مراقبت از لباس ها را به روز می کند.با فناوری ÖKOMix ، مواد شوینده قبل از ورود به طبل در آب مخلوط می شوند ، بنابراین ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B هر لباس در هر بار به دست می آید و از آن مراقبت می شود. این فناوری عملکرد یکسان تمیز کردن را با چرخه شستشوی 30 درجه سانتیگراد به شما می دهد که با چرخه شستشو 40 درجه سانتی گراد در سایر ماشین ها انجام می دهید. بیشتر لباسهایی که فقط با دست مشخص می شوند از شستشو در یک چرخه ملایم در یک ماشین مدرن سود می برند ، به جای قرار گرفتن در معرض شستشوی قدیمی مدرسه که به الیاف فشار وارد می کند. وقتی چیزی دارید که فقط باید بدون نیاز به شستشوی کامل تازه شود ، برنامه ویژه ما دقیقاً همین کار را انجام می دهد. این چروک و چین و چروک را از بین می برد در حالی که بوها را به طور موثر از بین می برد.

فناوری های فوق العاده در ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B

ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B بسیار کار آمد است ؛ خشک کردن ملایم و کم مصرف در دمای پایین. با تشکر از چرخه های ملایم خشک شدن ، می توانید حتی لباس های شستشو شده با دست را مستقیماً در دستگاه خشک کنید بدون اینکه خراب شوند. چرخه های شستشو و خشک کردن پشم توسط شرکت Woolmark برای شستشو و خشک کردن حتی پشم های شستشو شده با دست شما تایید شده است. خودکار زمان و مصرف انرژی را متناسب با هر اندازه بار تنظیم می کند. حرکات هوشمند طبل و تنظیم دما برای مراقبت نهایی از لباس های شما. AbsoluteCare® System دارای برنامه های سفارشی برای همه پارچه ها است و به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان کامل هر چیزی را که می شویید خشک کنید. حرکات هوشمند طبل و تنظیم دما به معنای مراقبت نهایی حتی برای لباسهای تمیز خشک است  شاید تصور می کردید که این کار غیرممکن است ، اما کمپانی Woolmark ، مرجع برجسته جهان در زمینه پشم ، با این نظر مخالف است. آنها ماشین های ما را آزمایش کرده اند و آنها را به اندازه کافی ملایم برای شستن پشم های شما تایید کرده اند. چرخه شستشوی پشم در هر ماشین لباسشویی AEG توسط شرکت The Woolmark برای شستن حتی پشم های شستشوی دستی شما تایید شده است. بنابراین ، هر زمان که برچسب Woolmark Apparel Care Care را مشاهده می کنید ، می توانید اطمینان داشته باشید که حتی لباس پشمی مورد علاقه خود برای شستشو با دست نیز بی خطر است.

خشک کن های چرخشی و عالی ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B

ما مجموعه ماشین لباسشویی خود را ترتیب داده ایم ، بنابراین شما می توانید مزایای مراقبت ارائه شده توسط لوازم ما را به وضوح مشاهده کنید. بر اساس فناوری های کلیدی آنها ، هر سری ماشین لباسشویی 8 کیلو AEG آاگ 1400 دور سری 7 مدل LFB7E8431B نشان دهنده یک گام در سطح مراقبت است و شامل تمام فناوری های سری زیر است. درک سری خشک کن های ما به همان راحتی ماشین های لباسشویی ما است. هر سطح مراقبت شامل تمام فناوری های سطح قبلی است ، با برچسب سری جدید روی هر خشک کن نشان داده شده است. بنابراین جفت کردن لوازم خانگی شما اکنون به آسانی به نظر می رسد که گویی با بهره وری انرژی یا اندازه درام انتخاب می کنید. ما سری خشک کن ماشین لباسشویی خود را ترتیب داده ایم ، بنابراین شما می توانید مزایای مراقبت از لوازم ما را به وضوح مشاهده کنید. سری جدید ماشین های خشک کن بر اساس فن آوری های کلیدی خود ، گامی در جهت مراقبت از لباس های شما - شستشو و خشک کردن بدون هیچ گونه سازش در یک حرکت ، ارائه می دهد. لباس های جدید را با طیف وسیعی از ماشین های لباسشویی AEG به نظر برسید. با طیف وسیعی از فناوری ها ، هر شستشو ظاهر و احساس لباس شما را بدون تاثیر بر کارایی حفظ می کند. طیف وسیعی از ماشین های لباسشویی یکپارچه و ماشین های لباسشویی مستقل به این معنی است که سبکی مناسب هر خانه و نیاز وجود دارد. از ماشین های لباسشویی بزرگتر 10 کیلویی برای بارهای خانوادگی گرفته تا اندازه های کوچکتر - یک ماشین لباسشویی پیدا کنید که با AEG روزمره شما متناسب باشد. 

لباسشویی هوشمند AEG مدل LFB7C1412B و با محافظان بافت GENTLE آشنا شوید

لباس های روزمره شما مانند جدید ماندگاری بیشتری دارند. سیستم های لباسشویی سری AEG 6000 از فناوری ProSense® برای صرفه جویی در انرژی و زمان حتی با کوچکترین بار استفاده می کنند. اطمینان حاصل کنید که لباس های شما هرگز بیش از حد شسته نشده و هرگز بیش از حد خشک نشده اند. حفظ کیفیت روزمره ، روز به روز. یک پیراهن تیز به طور کامل شسته شده و با بخار تمام شده تا چین و چروک را کاهش دهد. یک بلوز شفاف با نصف دمای یک خشک کن معمولی کاملاً خشک می شود. سیستم های شستشوی سری AEG 7000 فن آوری های ProSteam® و SensiDry® را برای محافظت از بافت و کاهش سایش گرد هم آورده و به بهترین شکل به نتایج بی عیب و نقص دست می یابد. هر فیبر را تمیز کرده و از آن مراقبت کنید و هر بخیه ظریف را با قطره خشک کنید. فقط سری AEG 8000 با فناوری ÖKOMix و سیستم AbsoluteCare® مراقبت های بسیار ملایمی را انجام می دهد ، مانند شستن دست ها و خشک کردن صاف لباس های لطیف و ظریف شما-از پشم ها گرفته تا وسایل باز با عملکرد بالا ، هر بار. مراقبت سفارشی را با اتصال وسایل لباسشویی به برنامه مراقبت AEG من تجربه کنید. و از تخصص AEG از هر کجا استفاده کنید. برنامه های متناسب را از راه دور تنظیم کنید ، توصیه های مربوط به چرخه لباس خود را دریافت کنید و وقتی لباس های شما آماده است ، اعلان ها را دریافت کنید. مراقبت از لباس های سفارشی در نوک انگشتان شما.  به سادگی برنامه را باز کنید و دما ، نوع پارچه و رنگ را انتخاب کنید. این برنامه در پاسخ برنامه ای را تنظیم می کند. برای مراقبت از لباس های سفارشی - همه از تلفن هوشمند شما. برنامه مراقبت AEG من برای ارائه کمک کامل برای شستشو طراحی شده است. به طور یکپارچه تنظیمات AutoDose را تنظیم کرده و هنگام اتمام مواد شوینده اعلان های پر شدن را دریافت کنید. از طریق تلفن هوشمند شما راحت لباسشویی است. 

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
سفید
گنجایش
8 کیلوگرم
حداکثر دور
1400 دور
برچسب مصرف انرژی
A+++
مشخصات فنی
سری
7
تعداد برنامه ها
14 برنامه
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
پنل دیجیتال LCD
قفل کودک
دارد
سنسور تشخیص بار نامتعادل
دارد
جنس مخزن
پروتکس
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
51 دسی بل
سطح صدا در حال چرخش
74 دسی بل
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
847 میلی متر
عرض
597 میلی متر
عمق
576 میلی متر
حجم دیگ
55 لیتر
وزن دستگاه
73.5 کیلوگرم
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha