09187777898 سعیدی 09185568481 سعیدی

۰

ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE

Washing machine 9 kg edwash Samsung 2021 white 1400 round model WW90T4540AE

۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
A+
تعداد برنامه ها
12 برنامه
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE

ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE یکی از پر امکانات ترین و مجهز ترین لباسشویی های ساخته شده توسط برند سامسونگ است که در سال 2021 از آن رونمایی کرد ؛ ماشین لباسشویی سامسونگ WW90T4540AE/EU با AddWash و بخار بهداشتی. ظرفیت 9 کیلوگرم ، چرخش 1400 دور در دقیقه و رتبه انرژی. راحتی بیشتری با ویژگی هایی مانند Smart Control + و 15 دقیقه شستشوی سریع اضافه شده است.  15 دقیقه شستشوی سریع چگونه زمان انتظار کمتر و زمان بیشتری برای پوشیدن صدا انجام می شود؟ منبع آب دوقلو ما دستگاه شما را سریعتر پر می کند ، در حالی که شستشوی سریع Spin Speed ​​باعث افزایش چرخه شما می شود. شما تعجب خواهید کرد که چگونه بدون آن موفق شدید. چه آن جوراب سرگردان را که از دست داده اید و چه نرم کننده اضافی ، با درب AddWash می توانید هر چیزی اضافی را در حین شستشو به سرعت بریزید*. *درب AddWash را می توان در هر زمان که دمای طبل زیر 50 درجه سانتیگراد باشد باز کرد. بیش از لکه ها و بوها را از بین ببرید. چرخه Hygiene Steam بخار داغ را آزاد می کند و 99.9 bacteria باکتری ها را از بین می برد و آلرژن ها را غیرفعال می کند. آزمایش توسط Intertek بر روی Staphylococcus aureus و Escherichia coli و Dermatophagoides farinae Hughes ، روی 100٪ پنبه ، بار 3 کیلوگرم ، با شوینده پودر استاندارد انجام می شود. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد. با این ماشین لباسشویی سامسونگ به لباس های خود مراقبت لازم را بدهید. ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE در رنگ سفید ساخته شده و وارد بازار شده است و می تواند نمای شیک به منزل شما ببخشد. از آنجا که دارای   ظرفیت 9 کیلوگرم درام است ، این انتخاب عالی برای خانواده های متوسط ​​است. AddWash ™  درب مفید است، به عنوان آن اجازه می دهد تا شما را در یک جفت فراموش شده از جوراب یا کیت PE حتی پس از یک چرخه را آغاز کرده است پاپ. و به لطف برنامه Hygiene Steam ، باکتری های عامل بو هیچ شانسی ندارند. به علاوه ،  موتور دیجیتال اینورتر  از آهنرباهای بدون اصطکاک به جای برس های پر سر و صدا استفاده می کند و باعث می شود بی صدا زمزمه کند و برای زندگی در فضای باز ایده آل است.

در هنگام شستشو لباس اضافه نمایید (AddWash) در ماشین لباسشویی بوش WW90T4540AE

وقتی ماشین لباسشویی را می پوشید و یک جوراب سرگردان را روی پله ها کشف می کنید چقدر ناراحت کننده است؟ دیگر نه. درب AddWash به شما امکان می دهد هر چیزی اضافی را در حین شستشو بیندازید از لباس های از دست رفته گرفته تا نرم کننده فراموش شده تا بلوز ظریف که فقط نیاز به آبکشی دارد. درب AddWash به شما این امکان را می دهد تا در حین شستشو هر چیزی اضافی را از بین ببرید از لباس های از دست رفته گرفته تا نرم کننده فرش نازک تا بلوز ظریف که فقط نیاز به آبکشی دارد. برند سامسونگ در طراحی این ماشین لباسشویی از قابلیت ادد واش بهره جسته است این قابلیت باعث می شود تا لباس های جا مانده از شستشو که ممکن است برای هر کسی پیش آید را به شستشو اضافه کنید برای انجام این عمل کافی است که شستشو را متوقف نموده و لباس های جامانده را به شستشو اضافه کنید ، که به صورت یک درب کوچک بر روی ماشین لباسشویی قرار گرفته است و یا این قابلیت را برای شما بهارمغان می آورد تا لباس هایی را که با دست شسته اید برای خشک شدن و آبکشی نمودن به ماشین لباسشویی اضافه کنید. 

از بین بردن باکتری‌ها با استفاده از فناوری (Hygiene Steam)

وقتی صحبت از تمیز کردن عمیق می شود ، همه ماشین های لباسشویی کار نمی کنند. بنابراین خوب است بدانید که Hygiene Steam در ماشین لباسشویی سامسونگ شما چیزهایی را که می توانید ببینید و آنچه را نمی توانید مشاهده کنید - باکتری ها ، گرده ها ، کنه های گرد و غبار و موارد دیگر را از بین می برد. بخار به سمت بالا آزاد می شود تا اطمینان حاصل شود که هر مورد آخر عمیق و حتی تمیز می شود. نتایج؟ 99.9٪ از باکتری ها از بین رفته و آلرژن ها غیرفعال می شوند. بدون خیساندن قبل ، بدون دردسر ، بدون نگرانی. درام تمیز کردن داخل ماشین لباسشویی شما را از نظر بهداشتی با ترکیبی از خیساندن ، تپش و چرخش با سرعت بالا که 99.9 of از باکتری های ایجاد کننده بو را از طبل خارج می کند ، بدون استفاده از هرگونه شوینده پاک می کند. وجود هر فرد که دارای حساسیت باشد در هر خانواده ای امری کاملا طبیعی است این افراد که دارای آلرژی هستند با برخورد هر لباس به بدنشان احتمال دارد دچار خارش شوند پس برند سامسونگ برای حل این مشکل از فناوری Hygiene Steam بهره جسته است و می تواند یک گزینه مناسب در ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE باشد ؛ و حتی بعد از 40 بار شستشو به شما یادآوری می کند که یک چرخه تمیز کردن را اجرا کنید. بهترین خبر؟ تعمیر و نگهداری خوب در دراز مدت مقداری در هزینه شما صرفه جویی می کند.

سیستم شستشوی خودکار درام (Drum Clean) ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 1400 دور WW90T4540AE

به دنبال تمیزترین لباس هستید؟ همه چیز با یک ماشین لباسشویی درخشان شروع می شود. Drum Clean با استفاده از ترکیبی از خیساندن ، تپش و چرخش با سرعت بالا ، داخل ماشین لباسشویی شما را تمیز نگه می دارد که 99.9 bacteria از باکتری های ایجاد کننده بو را از روی درام ، بدون استفاده از مواد شوینده پاک می کند. و حتی بعد از 40 بار شستشو ، چرخه تمیز کردن را به شما یادآوری می کند. بهترین خبر؟ تعمیر و نگهداری مناسب در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. همچنین با استفاده از این فناوری طول عمر دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد و شما بعد از هر بار شستشو نیازی به آبکشی درام چیدا نخواهید کرد زیرا کمپانی خلاق سامسونگ در ماشین لباسشویی WW90T4540AE درام ماشین لباسشویی از هر گونه آلودگی و ویروس ربوده خواهد شد و وجود این فناوری کار آمد می تواند به مخاطبان خود ثابت کند که خرید ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE می تواند یک گزینه مناسب و کاربردی باشد. 

StayClean Drawer جاپودری همیشه تمیز است

مواد شوینده خود را آزادانه در ماشین لباسشویی خود جریان دهید و لباس های تمیزتری با کشوی StayClean تهیه کنید. جت های هدفمند آب انباشته شده در کشو را شستشو می دهند تا مجبور نباشید. و از آنجا که ماشین لباسشویی شما را در فرم عالی نگه می دارد ، لباس های شما هر بار به طور کامل و بهداشتی تمیز می شود. مواد شوینده خود را آزادانه در ماشین لباسشویی خود جریان دهید و لباس های تمیزتری را با کشوی StayClean تهیه کنید. جت های هدفمند آب انباشته شده در کشو را شستشو می دهند تا مجبور نباشید. و از آنجا که ماشین لباسشویی شما را در فرم عالی نگه می دارد ، لباس های شما هر بار به طور کامل و بهداشتی تمیز می شود. در این ماشین لباسشویی توسط آب و فشار جت که به کشو این دستگاه وارد می شود همه ی مواد شوینده موجود در کشو را به سوی درام می برد و باعث تمیزی کشو خواهد شد. پس این تکنولوژی تنها به شستشوی جاپودری اختصاص نیافته بلکه باعث ازدیاد طول عمر ماشین نیز می شود.

موتور Digital Inverter در ماشین لباس شویی 9 کیلو ادواش سامسونگ 2021 رنگ سفید 1400 دور مدل WW90T4540AE

روزهای شستشوی شادی. در اینجا یک ماشین لباسشویی بی سر و صدا است که برای ماندگاری ساخته شده است ، تمام قدرت مورد نیاز شما را دارد ، سر و صدا را کاهش می دهد و همچنان از انرژی کمتری نسبت به ماشین لباسشویی معمولی استفاده می کند - بنابراین در کیف پول شما نیز مهربان تر است. همه اینها به لطف فن آوری اینورتر دیجیتال است که عملکرد را افزایش می دهد ، نه سر و صدا. و پاداش اضافه شده؟ قطعات و مهندسی با 10 سال ضمانت پشتیبانی می شوند و به شما آرامش می دهند در سالهای آینده. یکی از مهم ترین عواملی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد داشتن موتور Digital Inverter می باشد ؛ این موتور به صورت کاملا عالی فعالیت کرده و در هنگام کار کرد هیچ گونه صدایی را از خود منتشر نمی کند و از اصکاک جلوگیری می کند همین ویژگی های فوق العاده سبب افزایش طول عمر دستگاه شما خواهد شد. در این حالت میزان سایش قطعات کاهش خواهد یافت و کمترین آسیب به قطعات ماشین لباسشویی وارد خواهد آمد.

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
سفید
گنجایش
9 کیلوگرم
حداکثر دور
1400 دور
برچسب مصرف انرژی
A+
تعداد برنامه ها
12 برنامه
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
پنل دیجیتال LCD
قفل کودک
دارد
سنسور تشخیص بار نامتعادل
دارد
سطح صدا در حال چرخش
72 دسی بل
متوسط مصرف آب سالیانه
50 لیتر
کلاس بهره وری انرژی خشک کن
D
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
84.7 سانتی متر
عرض
59.9 سانتی متر
عمق
63.2 سانتی متر
حجم دیگ
9 کیلوگرم
وزن دستگاه
67 کیلو گرم
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha