۰

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دورسری 8 مدل WAW325X0EG

washing machine 9 kg German Bosch 1600 rounds Series 8 model WAW325X0EG

۵۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۴/۱۶
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • اصالت کالا: کلیک کنید
  • گروه کالا : لباسشویی بوش
  • برند کالا : BOSCH
خصوصیات محصول
برچسب مصرف انرژی
+++A
تعداد برنامه ها
14
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
نوع لباسشویی
درب از جلو
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG

آخرین باری که ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG را بارگیری کردید ، چرخه شستشو را شروع کردید و سپس متوجه شدید که یک پیراهن را فراموش کرده اید ، چه زمانی بود؟ عملکرد Reload در ماشین‌ های لباسشویی ما به شما امکان می‌ دهد لباس‌ ها را حتی در طول چرخه شستشو اضافه یا خارج کنید. به سادگی چرخه را متوقف کنید و در را باز کنید تا به سادگی لباس های فراموش شده را در ماشین لباسشویی بارگیری کنید. (* هنگامی که دمای کف بیش از 50 درجه سانتیگراد یا زمانی که سطح آب خیلی زیاد است ، امکان بارگیری مجدد وجود ندارد.) طراحی جدید دیوارهای جانبی نه تنها چشم نواز است ، بلکه ثبات بیشتر و لرزش کمتری را نیز فراهم می کند. یک سیستم عایق پیشرفته همچنین سطوح نویز را تنظیم می‌ کند و باعث می‌شود Bosch Logixx و Avantixx در طول چرخه خشک‌ کردن بی‌ صداتر شوند. SpeedPerfect یک کیت ویژه است که برای موقعیت هایی که زمان اهمیت دارد توسعه یافته است. با SpeedPerfect می توانید زمان شستشوی خود را تا 65% کاهش دهید بدون اینکه به نتایج آسیبی وارد شود. این می تواند با اکثر برنامه ها و همه بارها و پارچه ها استفاده شود. به عنوان مثال با انتخاب برنامه مخلوط کردن با Especially SpeedPerfect، می توانید تا 4 کیلوگرم بار مخلوط را تنها در 45 دقیقه بشویید.

99.99%* میکروب های روزانه را از بین می برد.

به لطف یک برنامه ویژه که طی آن بخار به داخل درام ساطع می شود ، لباس ها به آرامی تازه می شوند. محیط مرطوب و گرمی که در درام ایجاد می شود اجازه می دهد تا الیاف پارچه ها شل شوند و به همین دلیل چین ها کاهش می یابد. علاوه بر این، جریان هوای گرم به شما این امکان را می دهد که با از بین بردن بوهای ناخواسته لباس های خود را تازه کنید. برنامه AllergyPlus قوی در برابر میکروب ها و میل به پوست های حساس بهترین شستشوی بهداشتی و موثر را برای شما فراهم می کند. دما را در طول فرآیند شستشو تثبیت می کند و لباس های تمیز و بهداشتی را تضمین می کند. به همین دلیل، میکروب ها و میکروب هایی که باعث ایجاد آلرژی های شناخته شده می شوند، مانند کنه های گرد و غبار ، به طور موثر و قابل توجهی مورد هدف قرار می گیرند. این علاوه بر این واقعیت است که لباس‌ ها به خوبی با آب شسته می‌ شوند تا اطمینان حاصل شود که بقایای مواد شوینده پاک می‌شوند.  ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG مجهز به برنامه 40 درجه و 60 درجه «AllergyPlus» همه شرایط توصیه‌ شده علمی را برآورده می‌ کنند که میکروب‌ های انتروکوکوس هیرا و سودوموناس آئروژینوزا را تا 99.99 درصد کاهش می‌ دهند. 2014، "زمان چرخه شستشو ، دما و ترکیب مواد شوینده بر کارایی بهداشتی شستشوی خانگی تاثیر می گذارد." این مطالعه در دانشگاه راین وال انجام شد.


SpeedPerfect: کاهش زمان شستشو تا 65٪

SpeedPerfect یک ویژگی ویژه است که برای روزهایی که هر لحظه اهمیت دارد طراحی شده است. به لطف SpeedPerfect ، می توانید زمان شستشو را تا 65٪ کاهش دهید *. این گزینه را می توان در ارتباط با اکثر برنامه ها، صرف نظر از اندازه بار و نوع منسوجات استفاده کرد. به عنوان مثال با انتخاب برنامه Mix با گزینه SpeedPerfect می توانید تا 4 کیلوگرم از منسوجات مختلف را تنها در 41 دقیقه بشویید * تفاوت بین برنامه Synthetics 40 درجه سانتی گراد و مدت زمان اجرای همان برنامه در ترکیب با گزینه SpeedPerfect از آنجایی که دقیقه‌ ها متفاوت است، ماشین‌ های لباسشویی با ویژگی SpeedPerfect زمان شستشو را تا 65%* کاهش می‌ دهند بدون اینکه بر نتیجه تمیز کردن کامل تأثیر بگذارند. می توانید از SpeedPerfect با برنامه های دیگر ، با هر میزان لباسشویی و با هر نوع پارچه ای استفاده کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که تنظیم برنامه مخلوط را با SpeedPerfect انتخاب می کنید ، می توانید 4 کیلوگرم لباس های مخلوط را در 46 دقیقه بشویید.

قابلیت Reload در ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG

آیا جوراب کودک و پیراهن خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباش. آخرین باری که ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG خود را بارگیری کردید ، چرخه شستشو را شروع کردید و سپس متوجه شدید که تی شرت یا جوراب کودک خود را فراموش کرده اید ، چه زمانی بود؟ عملکرد شروع/مکث با گزینه اضافه کردن لباس‌های شسته شده در ماشین‌ های لباسشویی به شما امکان می‌دهد لباس‌های فراموش شده را اضافه کنید یا حتی در طول چرخه شستشو آن‌ها را بردارید. به سادگی چرخه فعلی را مکث کنید و در را باز کنید تا یک لباس فراموش شده به درام اضافه شود و به شستشو ادامه دهید. آیا برای شما هم پیش آمده که بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی لباس های دیگری پیدا کنید که نیاز به شستشو دارند؟ یا برعکس ، آیا یک جوراب قرمز از پنجره طبل در میان سایر لباس های سفید بیرون می آید؟ عملکرد Reload به شما امکان می دهد لباس های شسته شده را در طول چرخه شستشو اضافه یا حذف کنید . بنابراین آنها بلافاصله مشکل شما را حل می کنند. فقط کالای فراموش شده را بردارید ، درام را باز کنید و به سادگی لباس های شسته شده را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. می توانید بلافاصله شستشو را ادامه دهید. 

 

مشاهده مدل های دیگر سری 8 لباسشویی بوش 

ماشین لباسشویی WAV28M90

ماشین لباسشویی بوش WAY32862ME

ماشین لباسشویی بوش WAW32760ME

 

موتور EcoSilenceDrive در ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG

موتور EcoSilenceDrive™: بسیار بادوام ، بسیار کارآمد انرژی و موتور بدون براش بسیار کم صدا. سر و صدای زیاد ممکن است استراحت در خانه را دشوار کند. به خصوص زمانی که می خواهیم با یک شام مشترک با خانواده استراحت کنیم. EcoSilence Drive بوش آنقدر بی صدا است که می توانید ماشین لباسشویی روشن را فراموش کنید. این دستگاه مجهز به یک موتور بدون جاروبک و صرفه جویی در انرژی با سر و صدای اصطکاک بهینه کاهش یافته است که عملکرد بی صدا را با طول عمر فوق العاده طولانی تضمین می کند. نمی توانم تصور کنم صدای ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG یک عصر زیبا را رقم بزند. موتور بوش EcoSilence Drive آنقدر بی صدا است که به راحتی می توان فراموش کرد که حتی کار می کند. موتور بدون برس است ، در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و بسیار بی صدا کار می کند که با گارانتی 10 ساله عمر آن را طولانی تر می کند.


ActiveWater Plus در ماشین لباسشویی بوش مدل WAW325X0EG

صرفه جویی استثنایی، به لطف تنظیم دقیق میزان آب مصرفی برای هر شستشو، به لطف تشخیص خودکار اندازه بار و سنسور جریان آب. با استفاده از فناوری ActiveWater ، شما واقعاً فقط به اندازه ای که واقعاً لازم است از آب استفاده می کنید. دو سنسور داخلی - یک سنسور جریان و یک سنسور اندازه‌ گیری آب راکد در درام - با در نظر گرفتن نوع مواد و مقدار لباس‌ های شسته شده ، اطمینان حاصل می‌ کنند که مقدار دقیق آب مصرف می‌ شود. توزیع مداوم آب در درام استفاده ایده آل از هر قطره آب را تضمین می کند.

 

برنامه های شستشو عالی با ماشین لباسشویی 7 کیلو بوش WAW325X0EG

برنامه ورزشی / تناسب اندام: ایده آل برای شستن و خشک کردن لباس های ورزشی ایده آل برای شستشو و خشک کردن موثر منسوجات ورزشی مانند میکروفیبر، پشم گوسفند و مصنوعی. این نوع پارچه ها معمولاً به شدت کثیف نمی شوند ، بنابراین یک چرخه کوتاه شستشو و آبکشی برای کاهش مدت زمان برنامه کافی است. لباس‌ های ورزشی اغلب از الیاف مصنوعی ساخته می‌ شوند و بنابراین به راحتی چروک می‌ شوند ، بنابراین دمای آن‌ ها با آب اضافی که قبل از چرخش عرضه می‌ شود ، کاهش می‌یابد.

قابلیت شست و شو مناسب (AntiStain)

با سیستم از بین بردن لکه ضد لکه، ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG یا خشک کن شما می تواند چهار نوع لکه سرسخت را به راحتی از بین ببرد. نه تنها این ، سیستم به طور خودکار دما ، حرکت درام واشر و زمان خیساندن را کنترل می کند ، بنابراین می تواند چهار نوع لکه سرسخت را به راحتی از بین ببرد. این بهترین راه برای از بین بردن لکه های کره یا روغن ، چای ، آرایش و حتی لکه های خون است.

VarioTrommel - کنترل خودکار نتایج خشک کردن کامل.

خشک‌ کن‌ ها و خشک‌شویی‌ های بوش با فناوری VarioTrommel ، هر لباس‌ ها را به‌آرامی و دقیق ، دقیقاً تا سطح از پیش تعیین‌ شده خشکی خشک می‌ کنند. سنسورها به طور مداوم دما و رطوبت باقیمانده را اندازه گیری می کنند ، بنابراین لباس ها را از دمای بیش از حد بالا و خشک شدن محافظت می کند. چه انتظار داشته باشید که لباس‌ هایتان به اندازه‌ای خشک باشند که در کمد لباس قرار بگیرند یا آماده اتوکشی شوند ، فناوری AutoDry نتایج بهینه را تضمین می‌ کند.


شستشو و خشک کردن موثر بارهای کوچک تنها در 60 دقیقه.

اکنون می توانید لباس های خود را کاملاً بشویید و تنها در یک ساعت آنها را خشک کنید. این برنامه برای شستن لباس های کم کثیف و برای شستن و خشک کردن منسوجات حساس به حرارت مانند پنبه و کتان مناسب است. حداکثر بار 1 کیلوگرم. با  سیستم AquaStop  ، برند بوش در طول عمر ماشین لباسشویی از شما در برابر آسیب آب محافظت می کند. این با یک سری اقدامات به هم پیوسته تضمین می شود - یک شیر اطمینان روی شیر آب، یک شیلنگ تغذیه دو لایه با فشار خودکار، یک حمام با یک سوئیچ شناور و یک پمپ تخلیه.

نتیجه گیری لباسشویی بوش WAW325X0EG

آخرین باری که ماشین لباسشویی را بارگیری کردید ، چرخه شستشو را شروع کردید ، سپس متوجه شدید که یک پیراهن را فراموش کرده اید؟ ویژگی Reload در ماشین‌ های لباسشویی ما به شما امکان می‌ دهد لباس‌ ها را حتی در طول چرخه شستشو اضافه یا خارج کنید. به سادگی چرخه عملیات را متوقف کنید و در را باز کنید تا به سادگی لباس های فراموش شده را دوباره در ماشین لباسشویی قرار دهید. (* هنگامی که دمای کف بالای 50 درجه سانتیگراد است یا سطح آب خیلی زیاد است، نمی توان آن را دوباره بارگیری کرد.) طراحی جدید دیوارهای جانبی نه تنها چشم را به خود جلب می کند ، بلکه ثبات بیشتر و لرزش کمتری را نیز فراهم می کند. سیستم جداسازی پیشرفته همچنین سطوح نویز را تنظیم می‌ کند و باعث می‌شود Bosch Logixx و Avantixx در طول چرخه خشک‌ کردن بی‌صدا تر شوند. آیا نمی دانید چه زمانی لباس باید تمیز شود؟ نگران نباش مشکلی نیست. هنگام استفاده از ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش آلمان 1600 دور مدل WAW325X0EG در دمای زیر 40 درجه سانتیگراد و 20 بار کار مداوم، "Hilla" به طور خودکار به شما یادآوری می کند. این دیگ خود مراقبتی است: بدنه قطره‌ ای و اندازه تیغه‌ ها سریع‌ ترین توزیع آب را به طور یکنواخت تضمین می‌ کند - برای نتایج شستشوی عالی.

ویژگی های فنی کالا
ویژگی های کلی
رنگ
نقره ای
کشور سازنده
آلمان
گنجایش
9 کیلوگرم
حداکثر دور
1600
برچسب مصرف انرژی
+++A
مشخصات فنی
سری
سری 8
تعداد برنامه ها
14
BLDC: موتور فوق العاده ساکت با عمر طولانی
Reload Function: قابلیت افزودن لباس حین شستشو (اد واش add wash)
AntiVibration: طراحی ضد لرزش
سيستم شروع با تاخیر 1 تا 24 ساعته
بخارشور
قابلیت ضدلک
قابلیت آلرژی
قابلیت ضدچروک
اتصال به wi-fi
صفحه کنترل لمسی
صفحه کنترل
LED با پنل تمام لمسی
قفل کودک
بله
سنسور تشخیص بار نامتعادل
بله
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
نوع موتور
Eco silence drive
مصرف انرژی
سطح صدا در حال شستشو
48 دسی بل
سطح صدا در حال چرخش
74 دسی بل
گنجایش و ابعاد
نوع لباسشویی
درب از جلو
ارتفاع
848 میلی متر
عرض
590 میلی متر
عمق
598 میلی متر
وزن دستگاه
79.174
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha