۰

قیمت کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم مدل WS24K11BGHO

White Westinghouse cold and hot air conditioner 24000 Model WS24K11BGHO

۳۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان
  • تاریخ آپدیت : ۱۴۰۳/۳/۵
  • وضعیت : فروش فعال
  • گارانتی :
  • گروه کالا : کولرگازی وایت وستینگ هاوس
خصوصیات محصول
مدل کولر گازی
ws24k118bcho
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
گاز مبرد
R22
تضمین اصالت کالا
مشاوره خرید 24 ساعته
ارسال به سراسر ایران
نقد و بررسی محصول

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم :

وسایلی که استفاده از آن ها لازم و ضروری هستند برای کاربران همیشه در اولویت قرار دارند. به همین جهت زمان خرید به مشخصات این کالاها توجه جداگانه ای نشان می دهند. کیفیت کاری و قدرت از مهم ترین درخواست های فرد به شمار می رود. با رفت و آمد فصل ها استفاده از وسایل سرمازا و گرمازا نیز تغییر می کند. انسان باید در هر فصل دستگاه مناسب را جهت استفاده تهیه کند. کولر گازی ها در چند سال گذشته به محصولی پر طرفدار و بسیار محبوب تبدیل شده اند. چرا که کارایی مورد نیاز و مهمی را برای کاربر به ارمغان می آورند. کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم نمونه ای فوق العاده می باشد. این کولر گازی ذکر شده می تواند در تمامی فصل ها برای شما خدمت عالی داشته باشد. 

چرا که می تواند در هر دو ویژگی سرما و گرما کار خود را با بهترین شکل انجام دهد. پس در نهایت می توان گفت این کولر گازی برای تمامی فصل ها استفاده ای عالی دارد. با خرید آن از صرف هزینه های اضافی به طور کامل پیشگیری می شود. شرکت سازنده تمامی تخصص و سابقه ی خود را برای تولید این دستگاه صرف کرده است. در نهایت یک کولر همه چیز تمام و بسیار عالی را به بازار عرضه کرده است. کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم مشخصات فنی پیشرفته ای دارد. در ادامه به نقد و بررسی کامل این مشخصات می پردازیم جهت اطلاع و آشنایی بیشتر می توانید ما را تا پایان همراهی کنید.

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم

 

تعریفی برای طراحی بسیار استاندارد و فوق العاده عالی کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم :

محصولاتی که تولید می شوند از نظر ابعاد های مختلفی اهمیت دارند. به نوعی می توان گفت ویژگی های مختلفی در ارزش آن ها تاثیر ایجاد می کنند. کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم از هر نظر عالی به نظر می رسد. در بین تمامی ویژگی هایی که دارد می توان به طراحی آن توجه نشان داد. شکل ظاهری و شیوه ی طراحی آن یکی از مشخصات مهم به شمار می رود. این کولر گازی از دو پنل جداگانه که شامل داخلی و خارجی است تشکیل شده است. 

پنل داخلی اندازه ای استاندارد دارد و دارای بدنه ای سفید رنگ است. بدنه این محصول یک دست از سفید شفاف تهیه شده است. جنس بدنه هم پلاستیک مطلوب و فشرده طراحی شده که مقاومت خارق العاده ای دارد. این پلاستیک در برابر ضربه ها و خط و خش استحکام عالی از خود نشان می دهد. بر روی بدنه نیز یک پنل نمایشی به چشم می خورد. این پنل رنگ مشکی دارد و دیجیتالی کار می کند. تمامی تنظیمات، درجه و … از طریق این صفحه به فرد اطلاع داده می شود. پره هایی که هوا از طریق آن خارج می شود به وسیله ی یک محفظه پوشانده شده اند. 

هنگام روشن کردن کولر این محفظه کنار رفته و پره ها نمایان می شوند. پنل خارجی کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم باید در خارج از محیط نصب شود. زیرا موتور در این بخش قرار دارد و برای طول عمر و کاهش صدا طراحی شده است. این پنل هم رنگ سفید دارد و جنس آن از فلز بسیار محکم می باشد. بدنه در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و شد زنگ واقع شده است. جنس هر دو پنل عالی بوده و دوام خارق العاده و سال های طولانی دارد. 

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم

 

معرفی نوع موتور طراحی شده برای کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم و مشخصات آن :

موتور از مهم ترین قطعه و ویژگی موجود در هر دستگاهی به حساب می آید. نوع موتور و چگونگی عملکرد آن ها مورد نقد و بررسی کامل قرار می گیرند. موتور کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم کمپرسور روتاری است. این نوع موتور اصلی بوده و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ها به شمار می رود. این موتور مناسب و مخصوص مناطقی بوده که دارای هوای گرم و حاره ای هستند. 

یعنی در چنین شرایطی عملکرد عالی دارند و جوابگو هستند. قدرت سرمایشی این موتور 24000 و گرمایش 25000 در نظر گرفته شده است. پس می توان اطمینان کامل داشت که هر دو عملکرد آن با عالی ترین حالت ممکن انجام می شود. این موتور در پنل خارجی قرار دارد اما باید اشاره کرد که صدای بسیار ناچیز و کم دارد. پس در هر زمانی بدون مزاحمت می توانید از کولر گازی استفاده ای نامحدود داشته باشید. 

 

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم

نقد و بررسی فیلترهای هوای کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم و ویژگی کارایی هر یک از آن ها :

محصولاتی که مار سرمایش، گرمایش و به طور ملی تعویض هوا دارند از نظر فیلتر اهمیت ویژه ای دارند. فیلتر ها بر سلامت هوای محیط تاثیر می گذارند. هوا و سلامت فرد هم با یکدیگر حالتی متقابل را به وجود می آورند. در نتیجه نوع آن ها، کیفیت کاری، نوع عملکرد و …. حائز اهمیت است. کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم سه نوع فیلتر هوا دارد.

 هر یک مشخصات ارزنده و قابل توجهی دارند و بسیار عالی عمل می کنند. فیلتر هپا یکی از مهم ترین نوع موجود می باشد. این فیلتر اجازه ی ورود کوچک ترین ذرات، غبار، میکروب و آلودگی ها را نمی دهد. به این ترتیب هوای موجود در محیط را همیشه سالم، صاف و پاکیزه نگه می دارد. فیلتر اکتیو کربن نیز می تواند در عوض کردن شرایط هوایی و بوی موجود تاثیر گذار باشد. چرا که با استفاده از آن تمامی بوهای ناخوشایند موجود در محیط به یکباره از بین می روند. 

محافظت از پره ها و افزایش طول عمر آن ها به فیلتر پلاستیکی بستگی دارد. این فیلتر می تواند مانند یک محافظ در برابر ذرات و آلودگی های بزرگ باشد. زمانی که کارایی هر یک از فیلترها ضعیف شد نشان از کثیف بودن آن ها می باشد. با نظافت و بهداشت آن ها می توان به عملکرد عالی آن دست پیدا کرد. کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم خارق العاده ترین نوع کولر است.

 

 

گاز R22 و ویژگی های عالی آن در کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم :

محصولاتی مانند کولر، یخچال، کولر گازی ها و … همگی از طریق گاز مربوطه کار می کنند. پس نوع و کیفیت این گازها یکی از مهم ترین مزیت ها به شمار می رود. دو نوع گاز R22 و R410 وجود دارد که هر یک مشخصات مربوط به خود را دارند. اما در کل R22 نوع بهتری بوده و کارایی بالاتری اجرا می کند. چرا که گاز R410 تنها برای دماهای زیر صفر کاربرد دارد. 

اما R22 برای زیر صفر و بالای صفر مناسب بوده زیرا قدرت مواد شیمیایی آن بیشتر است. این گاز بسیار سالم بوده و لوله ها را بدون رسوب و آسیب نگه می دارد. علاوه بر این همیشه جهت شارژ مجدد در دسترس بوده و قیمت عالی دارد. این گاز به قدری عالی می کند که زمان استفاده کمتر از 1 دقیقه هوای کل محیط عوض می شود.

 

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم

سخن پایان :

کولر گازی 24000 وایت وستینگ هاوس سرد و گرم بهترین نوع موجود در بازار به شمار می رود. این کولر می تواند محصول همیشگی برای تمامی فصل ها باشد. کیفیت و نتیجه ی کاری آن حتما مصرف کننده را راضی نگه می دارد. فروشگاه اینترنتی یاسان کالا دارای سابقه ی فروش چندین ساله است. جهت اطلاع از قیمت کولرگازی و سفارش این دستگاه با این فروشگاه در تماس باشید.

 

 

ویژگی های فنی کالا
مشخصات کلی کولر گازی
مدل کولر گازی
ws24k118bcho
ظرفیت BTU
24000
برچسب مصرف انرژی
A
آب و هوای سازگار
گرم و حاره ای
جهت جریان باد
از 4 جهت
رنگ
سفید
امکانات کولر گازی
فیلتر ضد باتری
دارد
شستشوی خودکار
دارد
فیلتر چند مرحله ای
دارد
فیلتر تصفیه هوا
دارد
خنک کنندگی سریع
بله
مشخصات فنی
نوع کمپرسور
روتاری
ظرفیت سرمایش
24000
ظرفیت گرمایش
25000
گاز مبرد
R22
نظرات کاربران

در حال حاظر نظری برای این مطلب ثبت نشده است

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha